27328
طالبی: بازی سپاهان و پرسپولیس روی کاغذ جذاب است/ نویدکیا تیم فوق‌العاده‌ای ساخته
17 ارديبهشت 1400
33
پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان در خصوص بازی روز یکشنبه مقابل پرسپولیس گفت:‌ اتفاق خوب این بازی این است که پس از سال‌ها هر دو تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

روزنامه گل -

فرشید طالبی در خصوص دیدار روز یکشنبه سپاهان مقابل پرسپولیس در چارچوب هفته ۲۲ لیگ‌برتر اظهار داشت: اتفاق خوب این بازی این است که پس از سال‌ها هر دو تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. بیشتر وقت‌ها یا پرسپولیس اوضاع خوبی نداشت یا سپاهان. امسال لیگ بسیار تاکتیکی و خوبی را شاهدیم و تیم‌های استقلال و تراکتور هم بار فنی بالایی دارند.

وی در خصوص حساسیت‌های این بازی تصریح کرد: همیشه روی کاغذ تصور بر این است که بازی جذاب و بسیار تاکتیکی خواهیم دید، اما حواشی بیجا باعث خراب شدن کار می‌شوند. مثلا در ال کلاسیکو حتی اگر یک تیم با نتیجه سنگین ببازد باز هم بازی خوبی از دو تیم شاهدیم، چون مسائل فنی قربانی حواشی نمی‌شوند. خیلی‌ها به جای اینکه به مسائل فنی توجه کنند درگیر حواشی هستند.

پیشکسوت سپاهان درباره عملکرد محرم نویدکیا عنوان کرد: محرم تیمی هجومی و فوق العاده ساخته است و این کار با همراهی مجموعه‌ی مدیریتی سپاهان و کادر فنی خوبش بوده است. اولین تجربه، آن هم در تیمی مثل سپاهان قطعا سخت است و نیاز به آرامش و تمرکز دارد. اوایل به خاطر خرید‌ها مورد انتقاد قرار گرفت، اما حالا می‌بینیم که جواب گرفته و با همین روند می‌تواند زردپوشان را به روز‌های خوب برگرداند.

فرشید طالبی در خصوص حضور احتمالی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ گفت: لیگ قهرمانان جای باتجربه‌هاست. پرسپولیس با تجربه‌ی خوبی که کسب کرده حالا تبدیل به غول آسیا شده، اما فولاد و تراکتور خیلی این تجربه را نداشتند. سپاهان تجربه آسیایی بالا و بدنه‌ی خوبی دارد و می‌تواند سال بعد عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها