27326
آرتتا: آنقدر موقعیت داشتیم که باخت بازی را رفت را جبران کنیم
17 ارديبهشت 1400
36
سرمربی تیم فوتبال آرسنال از بابت حذف تیمش از لیگ اروپا ابراز تأسف و تأکید کرد که مردان او پتانسیل جبران باخت بازی رفت‌شان مقابل ویارئال در مرحله نیمه نهایی را داشتند.

روزنامه گل -

روزنامه گل- میکل آرتتا سرمربی تیم فوتبال آرسنال یک ناکامی دیگر را با این تیم تجربه کرد. این سرمربی اسپانیایی در دومین مصاف با نماینده کشورش، ویارئال در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا نتوانست باخت 2 بر یک بازی رفت را جبران کند. مردان او در خانه به تساوی بدون گل بسنده کردند و به این ترتیب از صعود به فینال بازماندند. این به معنای پایان رؤیای آرسنالی‌ها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده با قهرمانی در لیگ اروپاست.

میکل آرتتا که مردانش در لیگ برتر انگلیس شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارند، در پایان بازی گفت: از نظر روحیه ما ضربه سنگینی خوردیم. واقعاً ناراحتیم، اما باید به ویارئال بابت صعودش به فینال تبریک بگوییم. ما تا آخرین دقیقه تلاش‌مان را کردیم. به نظر من در نیمه دوم آنقدر عملکردمان خوب بود که لایق کسب پیروزی باشیم، اما در نهایت نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

آرتتا افزود: ما آنقدر موقعیت گلزنی خلق کردیم که بتوانیم بازی را در مجموع به تساوی بکشانیم. موقعیت‌های‌مان بیشتر از حریف بود، اما از آن موقعیت‌ها بهره‌ای نبردیم. شیوه‌ای که بازی رفت را آغاز کردیم خوب نبود و بعد هم که یک گل از روی ضربات شروع مجدد دریافت کردیم. در بازی برگشت هم در شرایطی پا به میدان گذاشتیم که تمام بازیکنان‌مان در اوج آمادگی نبودند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها