بازیکنانی که قراردادشان تمام می‌شود و انفعال باشگاه نسبت به آنها
27272
مددی کی کار تمدید قراردادها را شروع می‌کند؟
16 ارديبهشت 1400
74
قرارداد ده تا یازده بازیکن استقلال به زودی تمام می‌شود، ولی تاکنون مدیران باشگاه برای تمدید هیچ یک از این نفرات اقدامی نکرده‌اند. 

روزنامه گل -

تنها بازیکنی که تا به امروز با او مذاکره انجام شده، هرویه ملیچ است که باوجود تمایل شدید این بازیکن کروات برای تمدید قرارداد هنوز با او به توافق نهایی نرسیده‌اند. دلیل اینکه استقلالی‌ها برای تمدید قرارداد این مدافع کروات این همه وقت‌کشی می‌کنند هنوز مشخص نیست. برخی‌ها در این خصوص مدعی‌اند که هنوز مجوز تمدید قرارداد بازیکنان خارجی برای فصل آینده از سوی وزارت ورزش به مدیرعامل استقلال داده نشده است و برای همین مددی فعلا در حال وقت‌کشی است. دیگر بازیکنی که این روزها در مورد تمدید شدن یا تمدید نشدن قراردادش شایعات مختلفی به گوش می‌رسد شیخ‌دیاباته است. از یک طرف عنوان می‌شود باتوجه به اینکه شیخ درخشش فصل گذشته را ندارد و قیمت او باتوجه به نرخ دلار سنگین است، استقلالی‌ها تمایلی به حفظ او برای لیگ بیست‌ویکم ندارند. از طرف دیگر برخی رسانه‌ها از توافق شفاهی فرهاد مجیدی و این بازیکن خبر می‌دهند. هنوز مشخص نیست که باشگاه استقلال چه برنامه‌ای برای این بازیکن مالیایی دارد. محمدنادری، فرشیداسماعیلی، آرش رضاوند و سیاوش یزدانی

از جمله نفراتی هستند که قراردادشان در انتهای فصل به پایان می‌‌رسد و هنوز مشخص نیست که باشگاه و فرهادمجیدی برای حفظ این بازیکنان و تمدید قراردادشان چه برنامه‌هایی دارند. اگر تصمیم باشگاه ادامه همکاری با این نفرات است باید تا قبل از پایان فصل و شروع فصل نقل‌وانتقالات این کار را انجام دهند. چرا که تجربه نشان داده در پایان لیگ تمدید قرارداد بازیکنان و حتی کشاندن آنها به پای میز مذاکره بسیار سخت است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها