برانکو تلویحا خبر اختصاصی گل را تایید کرد:
27268
پایان‌مربیگری من یا در ایران است یا کرواسی!
16 ارديبهشت 1400
78
برانکو در یک مصاحبه با خبرنگاران تلویحا خبر اختصاصی گل را تایید کرد.  

روزنامه گل -

گفتگو اختصاصی با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس: ایران برای صعود به جام جهانی کار سختی خواهد داشت اما فوتبالیست‌های ایرانی در روزهای سخت بهترین عملکرد را دارند. ایران برای صعود ابزار لازم را دارد. هیچ تیمی در آسیا از نظر بازیکن مثل ایران نیست. مهدی طارمی، سردار آزمون، مهدی ترابی و مهدی قایدی در بهترین روزهای خود به سر می‌برند و این بازیکنان می توانند برگ برنده ایران در انتخابی جام جهانی باشند.

من پرسپولیس را شانس اول قهرمانی می‌دانم. سپاهان هم تیم خوبی شده و استقلال هم یکی از مدعیان است. اما اعتماد به نفس پرسپولیسی‌ها به واسطه ۴ قهرمانی متوالی بیشتر از رقباست و من به همین خاطر می‌گویم که شانس پرسپولیس بیشتر است.

ایران برای من یک کشور خارجی نیست. بارها گفته‌ام که ایران برای من تعریفی جز وطن دوم ندارد. هر کسی که در فوتبال حرفه‌ای بوده یک آرزو دارد و آن یک پایان شیرین در وطنش است. من یا در کرواسی یا در ایران با فوتبال حرفه‌ای مربیگری خداحافظی می‌کنم.

بازی های پرسپولیس در آسیا را دیده ام. پرسپولیس هر آنچه که برای قهرمانی در آسیا لازم است را دارد. علاوه بر بازیکن حالا این تیم ۲ بار تجربه حضور در آسیا را دارد. به نظر من اکنون شانس قهرمانی پرسپولیس در آسیا بیشتر از هر زمان دیگری است. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که فینال رفت و برگشت و در حضور هوداران برگزار شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها