27236
حدادی‌فر: همه جوره آماده بازی با استقلال هستیم/ تغییر زمان بازی اقدام جالبی از سوی سازمان لیگ نبود
16 ارديبهشت 1400
41
کاپیتان تیم ذوب آهن در مورد شرایط این تیم در آستانه بازی با استقلال و وضعیت مصدومیت خودش صحبت کرد.

روزنامه گل -

قاسم حدادی‌فر در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: به لطف خدا شرایط خوب و روبه بهبودی دارم و درنهایت با 3 الی 4 هفته بازتوانی به تمرینات تیم باز خواهم گشت.

وی در مورد دیدار با استقلال گفت: بازی در مقابل استقلال هرگز بازی آسانی نبوده و شرایط خاص خوش را دارد، تیم ماهم در این مسابقه دست و پا بسته نیست و از هر لحاظ آماده این دیدار مهم است، تمرینات خوبی داشتیم و چند اردوی بسیار خوب برگزار کردیم و با اطمینان این را می‌گویم که ذوب آهن آماده کسب بهترین نتیجه است.

کاپیتان ذوب‌آهن در مورد بهبود نتایج این تیم با هدایت مجتبی حسینی هم توضیح داد: با آمدن مجتبی حسینی شرایطمان بهتر شده و تمرینات خوب و منظمی را پشت سر می‌گذاریم ولی هنوز اوضاع ایده آل نیست و برای رسیدن به شرایط مطلوب خیلی کار داریم. به خاطر اینکه جایگاه‌مان در جدول مناسب نیست نیاز به این داریم که هرچه بیشتر تلاش ‌کنیم تا از این شرایط خارج شویم بهترین رتبه ممکن را در پایان فصل کسب کنیم.

 وی در پایان با اشاره به تعویق دو روزه بازی مقابل استقلال گفت: این را می‌دانم و قبول دارم که به خاطر کرونا و فشردگی برنامه بازی‌ها و تیم ملی و لیگ قهرمانان آسیا و مسائل دیگر کار سازمان لیگ سخت است ولی این درست نیست وقتی برنامه‌ای چیده شده و آن را اعلام کردند بیایند دوباره تغییرش دهند. ما روی آن تاریخ بازی برنامه ریزی کردیم و هزینه‌های زیادی متحمل شدیم و این تغییر زمان به ضرر تیم ما شد. ضمن اینکه همینجوری ۲۲ روز بدون بازی رسمی پشت سر گذاشتیم که با این ۲ روز تغییر زمان به ۲۴ روز رسید و این خودش یک زیان برای تیم ماست و از مسئولان سازمان لیگ انتظار دارم شرایط همه تیم ها در نظر گرفته شود. 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها