27220
خلیفه‌اصل: باید امتیازات را درو کنیم/ جایگاه واقعی استقلال خوزستان لیگ برتر است
15 ارديبهشت 1400
34
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: به امید خدا قوی‌تر از قبل کار و حرکت می‌کنیم تا بتوانیم امتیازات را درو کنیم.

روزنامه گل -

در خصوص شرایط تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: تیم ما همیشه بی‌سروصدا به کارش ادامه می‌دهد و آرام آرام جلو می‌رود. اوضاع تیم خدا را شکر خوب است بعد از شکست مقابل آرمان‌گهر به بازیکنان استراحت دادیم و الان با یک ریکاوری روحی-روانی خوب، آماده یک بازی سخت مقابل ملوان بندر انزلی هستیم و امیدواریم بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

وی در مورد شکست استقلال خوزستان مقابل آرمان‌گهر در هفته بیست و دوم لیگ آزادگان عنوان کرد:‌ در لیگ یک حدود 9-8 تیم مدعی صعود هستند. در همین هفته تیم 90 ارومیه که پنجره‌اش بسته بود و نتوانست خوب یارگیری کند، از مس کرمان صدرنشین امتیاز گرفت. این نشان می‌دهد  تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند و بازی‌ها سخت و فشرده‌اند. تیمی موفق می‌شود که کمتر اشتباه کند و از موقعیت‌هایی که در بازی‌ها به دست می‌آورد حداکثر استفاده را داشته باشد.

خلیفه اصل تصریح کرد: ما مقابل آرمان‌گهر موقعیت‌های خوبی داشتیم اما نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم. در مقابل روی غافلگیری و عدم تمرکز بازیکنان دروازه‌مان باز شد و شکست خوردیم اما چیزی از ارزش‌‌های بچه‌های ما کمک نمی‌شود. به امید خدا قوی‌تر از قبل کار و حرکت می‌کنیم تا بتوانیم امتیازات را درو کنیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در خصوص بازی این تیم مقابل ملوان در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ دسته اول اظهار داشت: ملوان تیمی قابل احترام، بسیار خوب و ریشه‌دار است. قطعاً می‌آید که ما را اذیت کند و یک بازی سخت، فیزیکی و تاکتیکی را پیش‌رو داریم اما مصمم هستیم که سه امتیاز را بگیریم و فاصله خودمان را با صدر جدول کمتر کنیم تا راه‌مان برای صعود به لیگ برتر هموار شود.

وی در مورد اینکه هواداران استقلال امیدوار به صعود این تیم به لیگ برتر هستند، گفت: استقلال خوزستان تیم بسیار بزرگی است و طرفداران زیادی دارد. سعی و تلاش می‌کنیم و هم قسم شدیم که امسال اتفاق خوبی را رقم بزنیم. جایگاه واقعی استقلال خوزستان لیگ برتر است. ان‌شا‌الله بتوانیم این تیم را به جایگاه خودش برسانیم. از همه مردم خوب خوزستان که حامی ما هستند تقاضا دارم ما را دعا کنند تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. همه همدل شده‌ایم که ان‌‌شاالله در پایان فصل جشن صعود به لیگ برتر را بگیریم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها