این نمایش را تمام کنید
27183
مظلوم‌نمایی با اسم تیم ملی
15 ارديبهشت 1400
129
ما به شما قول می‌دهیم امثال مهدی طارمی، سردار آزمون و سایرین، عین خیال‌شان نیست که ساختمان فدراسیون مصادره شده. این اصلا به آنها مربوط نیست...

روزنامه گل -

روزنامه گل- قرارداد بد و ضعیفی با مارک ویلموتس بسته شده که کل فوتبال ایران دارد تاوانش را می‌دهد. عجیب اینجاست که همچنان عده‌ای در فدراسیون فوتبال با اعتماد به نفس کامل از این قرارداد دفاع می‌کنند. با این همه مسلم است که آن قرارداد زیانبار، هم سرنوشت صعود تیم ملی را به خطر انداخته، هم چند میلیون یورو از اموال فوتبال نحیف ایران را به غارت برده و هم ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس را از چنگ این دو در آورده است. حالا خدا رحم کرد این قرارداد به زعم آقایان «خوب» بود، وگرنه معلوم نیست چه بلاهای بیشتری قرار بود بر سر این فوتبال بیاید!

از همه جالب‌تر اما واکنشی است که میرشاد ماجدی به این داستان نشان داده. این عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال گفته: «توقیف ساختمان فدراسیون در آستانه مسابقات مقدماتی جام‌جهانی ضربه روحی بدی به تیم ملی زد. کاش شستا تا بعد از این بازی‌ها منتظر می‌ماند.» به راستی چرا برای رفع و رجوع کم‌کاری‌های خودتان، پای تیم ملی را وسط می‌کشید؟ یعنی الان بازیکنان این تیم به خاطر آن که ساختمان فدراسیون مصادره شده، روحیه خوبی ندارند و ممکن است به بحرین یا عراق ببازند؟ ما به شما قول می‌دهیم امثال مهدی طارمی، سردار آزمون و سایرین، عین خیال‌شان نیست که ساختمان فدراسیون مصادره شده. این اصلا به آنها مربوط نیست؛ مشکلی است که فدراسیون قبلی ساخت و فدراسیون جدید با همه شعارهایش در کنترل آن ناموفق بود. این یک رسوایی برای گردانندگان فوتبال در ایران است؛ به تیم ملی چه مربوط؟

امیدواریم عاقبت این تراژدی آن نباشد که تیم ملی خدای ناکرده در بحرین ناکام بماند و بعد فدراسیون فوتبال گناه داستان را گردن شستا بیندازد. درست یا غلط این شرکت طبکار بوده و حق داشته به هر نحوی دنبال پولش باشد. پس نمایش و سفسطه را رها کنید و پاسخگوی اقدامات خودتان باشید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها