شنیده ها از دلیل اصلی جدایی فراز از فرهاد
27174
همه چیز از بازی با پیکان آغاز شد
15 ارديبهشت 1400
231
در خصوص جدایی فراز کمالوند شنیده می شود که فرهاد مجیدی نه تنها از این اتفاق ناراحت نشده که حتی به نوعی از آن استقبال هم کرده است.

روزنامه گل -

گویا ماجرا از این قرار است که در بازی استقلال و پیکان که با تساوی بدون گل به پایان رسید و آبی پوشان فرصت نزدیک کردن خودشان به رقبا را از دست دادند، اولین جرقه های اختلاف نظر بین فرهاد مجیدی و فراز کمالوند در امور فنی زده شد. اختلاف این دو دوست قدیمی بر سر یکسری تصمیمات تاکتیکی باعث شد تا کم کم هردو به فکر قطع همکاری بیافتند که شاید از ابتدا هم مشخص بود نمی تواند طولانی و پایدار باشد.به هرحال کمالوند به عنوان یک سرمربی صاحب سبک و کارنامه دار نظرات فنی خودش را دارد و فرهاد مجیدی هم در مربیگری سبک و سلیقه مخصوص به خودش را دارا است. درخصوص اختلاف فرهاد و فراز در تصمیمات فنی که گفته می شود در جریان بازی های لیگ قهرمانان هم دیده شد و بارها مجیدی با توصیه های فنی کمالوند مخالفت کرد، شنیده می شود که در بازی آخر مقابل الشرطه فرهاد کاملا مستقل از مدیر فنی تیم تاکتیک و برنامه های فنی استقلال را گرفت و فراز هیچ نقشی در برد و بازی کم نقص آبی ها برابر الشرطه نداشت.

در واقع می شود این گونه عنوان کرد که جدایی کمالوند ربطی به پیشنهاد نجومی سایپا یا علاقه او به سرمربیگری در یک تیم تهرانی نداشته و همین اختلاف سلیقه و تفاوتی که در تفکرات فراز و فرهاد وجود داشت باعث شد تا هردو به این نتیجه برسند که بهتر است پس از همکاری کوتاه و چند ماهه از یکدیگر جدا شوند و هرکدام مسیر خودشان را بروند.

به هرحال فرهاد هم خوب می دانست که حتی اگر با کمالوند موفق هم باشد همه چیز به پای مربی با تجربه تر و قدیمی تر نوشته می شود. پس بهترین راه جدایی دوستانه و توافقی بود که در پایان مرحله لیگ قهرمانان اتفاق افتادتا به زودی یک دستیار جدید به کادر فنی فرهاد اضافه شود.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها