AFC باید احترام بیشتری به تیم‌های ایرانی بگذارد
27154
مومنی: استقلال می‌تواند الگوی خوبی برای تیم ملی باشد
15 ارديبهشت 1400
41
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: الاهلی و الدحیل هر دو از تیم‌های مدعی بودند، اما با این وجود استقلال توانست به عنوان تیم اول صعود کند.

روزنامه گل -

محمد مومنی در خصوص عملکرد تیم فوتبال استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال در دیدار با الشرطه کار هوشمندانه‌ای ارائه داد و برای گرفتن ۳ امتیاز بازی به ترکیب قبل خود بازگشت. با وجود اینکه برخی از بازیکنان آسیب دیده بودند، اما همه توان خود را به کار گرفتند. استقلال در گروه سختی قرار داشت، الاهلی و الدحیل هر دو از تیم‌های مدعی بودند؛ با این وجود استقلال توانست به عنوان تیم اول صعود کند.

وی در رابطه با عملکرد کادر فنی استقلال عنوان کرد: این تیم عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد؛ فراز کمالوند و فرهاد مجیدی نمره قبولی گرفتند. آبی‌پوشان نشان دادند برای اهداف بالاتر می‌توانند قدم بردارند. تیم فوتبال استقلال می‌تواند الگوی خوبی برای تیم ملی باشد. اینکه در کشور عربستان با بازیکنان عراقی بازی داشتند و موفق هم عمل کردند. تیم ملی باید از تجربیات فراز کمالوند و فرهاد مجیدی استفاده کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص دیدار بعدی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسلماً الهلال خودش را برای رویارویی با استقلال آماده می‌کند، ما هم باید برای بُرد مقابل این تیم قدرتمند برنامه‌ریزی کنیم. الهلال می‌تواند لقمه گلوگیری برای استقلال باشد. خودم قبلاً با تیم ۱۰ نفره استقلال مقابل الهلال بازی کرده‌ام. استقلال با پشتکار می‌تواند در این بازی را پیروز شود.

مومنی در رابطه با عملکرد سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: باعث خوشحالی است که ۳ تیم استقلال، پرسپولیس و تراکتور توانستند به مرحله بعدی صعود کنند.‌ ای اف سی باید احترام بیشتری به تیم‌های ایرانی بگذارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تا شهریورماه که مرحله بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آغاز می‌شود، قانون منع جذب بازیکن خارجی لغو شود تا بتوانیم بازیکن‌های خوب خارجی بگیریم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها