تصمیم خوب مدیرعامل پرسپولیس بعد از بازگشت و در آستانه دربی
27149
قرنطینه با بهترین امکانات به جای "نووتل" در بیابان!
15 ارديبهشت 1400
86
با منفی شدن تست دوباره بازیکنان پرسپولیس پس از بازگشت به ایران و در حالی که قرنطینه بودند، به شاگردان یحیی گل محمدی اجازه داده شد که بتوانند پس از سفر سختی که به هند داشتند به نزد خانواده های خودشان رفته تا زندگی آنها جریان عادی خودش را سپری کند.

روزنامه گل -

سیدیاسر رضوی / با منفی شدن تست دوباره بازیکنان پرسپولیس پس از بازگشت به ایران و در حالی که قرنطینه بودند، به شاگردان یحیی گل محمدی اجازه داده شد که بتوانند پس از سفر سختی که به هند داشتند به نزد خانواده های خودشان رفته تا زندگی آنها جریان عادی خودش را سپری کند. این اتفاق در حالی افتاد که حواشی زیادی این روزها برسر قرنطینه رفتن بازیکنان وجود داشت و بودن حرف و حدیث زیادی کار را بعضا به انتشار بیانیه از سوی باشگاه و تکذیب اخبار کشاند.
با این حال با همه این اتفاقات و مواردی که مطرح شد، مهمترین نکته قرنطینه تیم پرسپولیس در جایی بود که شاگردان گل محمدی توانستند در فضای در نظر گرفته شده یعنی در هتل آکادمی علاوه بر سپری کردن این دوران به تمرینات خود پرداخته و از سطح آمادگی و پیاده کردن برنامه های کادرفنی غافل نباشند.
در این مورد یک نکته جالب وجود دارد که پس از تصمیم گیری برای به قرنطینه رفتن بازیکنان پرسپولیس قرار نبود شاگردان گل محمدی اصلا در هتل آکادمی کارشان را دنبال کنند تا بتوانند با بهره گیری از بهترین امکانات آمادگی خودشان را برای ادامه مسابقات لیگ و دو بازی حساس پیش رومقابل سپاهان و استقلال حفظ کنند.
گویا بعد از قطعی شدن این مساله که بازیکنان پرسپولیس پس از بازگشت به ایران باید در قرنطینه قرار بگیرند، محل استقرار شاگردان یحیی هتل آکادمی نبوده و تصمیم این بوده است که همانجا و در کنار فرودگاه امام خمینی (ره) تمامی نفرات تیم که از هند برگشته اند در هتل "نووتل" که فضایی برای این مساله در نظر گرفته شده قرنطینه شوند. شرایطی که اگر قرار بود شاگردان گل محمدی به آنجا بروند، بدون شک مشکلات زیادی برای آمادگی تیم به وجود می آمد و پرسپولیس در وضعیت سختی برای دو بازی پیش روکه بسیار حساس و نقش بسزایی در تعیین و تکلیف بالای جدول دارد، به وجود می آورد.
این شرایط و با توجه به این تصمیم گیری که قبل از بازگشت پرسپولیس از هند انجام گرفته بود باعث شد تا مجید سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس بلافاصله با توجه به ارتباطات و مکاتباتی که داشت هماهنگی های لازم را برای تغییر محل قرنطینه بازیکنان و کادرفنی پس از بازگشت به ایران انجام دهد و از هتل "نووتل" مقابل فرودگاه امام خمینی یا به قول خودمان از محل قرنطینه در وسط بیابان شاگردان یحیی به هتل آکادمی رفته و با تدارک بهترین شرایط اعم از بهترین سال بدنسازی، استراحت و محل تمرین بتوانند در شرایط مناسبی هم قرنطینه را گذرانده و هم بتوانند آمادگی خودشان را برای ادامه مسابقات حفظ کنند.
بدون شک این موضوع مهمی بود که تیم مدیریتی باشگاه در حالی که شاگردان یحیی در هند و شهر گوا درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بودند و با توجه به اعلام وزارت بهداشت مبنی بر قرنطینه شدن سرخ های ایران پس از بازگشت، شرایط خوبی را برای سپری کردن این وضعیت سپری کنند. حالا این می تواند نقطه قوتی برای یحیی گل محمدی باشد که با تصمیم گرفته شده، تیمی را حالا دارد که در وضعیت بهتری می تواند با پیگیری های جعفر سمیعی آماده ادامه رقابت های لیگ شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها