27148
دراگان روی رضاییان نظر مثبت دارد/ دعوت نشدن رامین به تیم ملی دستوری است؟
15 ارديبهشت 1400
61
بعد از رفتن ویلموتس شاید کمتر کسی فکر می کرد که رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی کشورمان جایی در تفکرات دراگان اسکوچیچ نداشته باشد.

روزنامه گل -

روزنامه گل - بعد از رفتن ویلموتس شاید کمتر کسی فکر می کرد که رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی کشورمان جایی در تفکرات دراگان اسکوچیچ نداشته باشد. مدافع خلاق و گلزنی که حتی بعد از جدایی از پرسپولیس هم روند گلزنی و موفقیت در فوتبال اروپا و حالا در لیگ ستارگان قطر برای او ادامه دارد.
شاید دم دستی ترین مسئله ای که می توان عدم دعوت رامین رضاییان را توجیه کرد به ویدیویی بر می گردد که در فضای مجازی حسابی دست به دست شد اما خود رامین این مسأله را تکذیب و حاشیه سازی برای خودش قلمداد کرد و از سوی دیگر هم فدراسیون فوتبال و مجموعه بالادستی ورزش کشورمان هیچ وقت نسبت به این مسأله واکنشی نشان ندادند اما به نظر می رسد این مساله هنوز هم می تواند جدی ترین عامل دعوت رضاییان با آمدن کادرفنی جدید به تیم ملی باشد.
پاسخ دعوت نشدن رامین به اشکال مختلف را اسکوچیچ به شکلی فنی دانست و با بیان اینکه درهای تیم ملی روی همه بازیکنان باز است هیچ وقت روی این موضوع بابت دعوت نشدن این مدافع صحه نگذاشت. با این حال شنیده های ما حکایت از آن دارد که رامین بازیکن مورد علاقه دراگان بوده که روی دعوت او نظر دارد اما از اینکه در لیستش باشد حذر شده است و به همین خاطر دعوت نشدن رامین دستوری به نظر می رسد.
 باید دید تا کجا این بازیکن که این روزها در لیگ ستارگان قطر هرگلی که می زند به شکلی به این عدم دعوت واکنش نشان می دهد پشت خط خواهد ماند و این دستوری بودن عدم دعوت به خاطر آن ویدیو جنجالی تا چه زمانی سرمربی تیم ملی را از حداقل دعوت به تیم ملی رامین منع می کند هرچند که شاید دیگر با نزدیک شدن به مسابقات برنامه ریزی دراگان روی این بازیکن کم شده باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها