27124
لیونل مسی از سد روماریو هم گذشت
14 ارديبهشت 1400
62
  لیونل مسی، کاپیتان 33 ساله بارسلونا حالا در رتبه چهارم بهترین گلزنان تاریخ فوتبال جای گرفته است.

روزنامه گل -

مسی در مسیر تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ فوتبال است. لیونل مسی در جدول بهترین گلزنان تاریخ با 741 گل رسمی از روماریو پیشی گرفته و در رده چهارم قرار گرفته است. در حال حاضر بالاتر از او کریستیانو رونالدو، جوزف بیکان و پله قرار دارند. روماریو، اسطوره فوتبال برزیل و ستاره سابق بارسلونا 740 بار موفق به گلزنی شده بود و مسی این هفته با درخشش برابر والنسیا از رکورد او پیشی گرفت. لیونل مسی تا به حال 670 گل برای بارسلونا و 71 گل برای تیم ملی آرژانتین به ثمر رسانده است.

 

 

هدف بعدی این ستاره 33 ساله رسیدن به رکورد 762 گل جوزف پیکان و پله خواهد بود و بعید است فصل بعد این اتفاق رخ ندهد. لیونل مسی برای تبدیل شدن به دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال به 21 گل دیگر نیاز دارد و کارنامه او در سال های اخیر نشان داده زدن این تعداد گل در طول یک فصل برای مسی کاری عادی است.

 

اما در صدر جدول بهترین گلزنان تاریخ شاهد حضور کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس با 775 گل هستیم. اما مسئله اینجاست که رونالدو نیز همانند مسی هنوز بازی می کند و او نیز شانس افزایش تعداد گل های خود را در سال های پیش رو دارد. البته ستاره پرتغالی دو سال از مسی بزرگ تر است و شاید کاپیتان بارسلونا فرصت بیشتری برای افزایش گل های خود و در نهایت تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ فوتبال داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها