قاسمی نژاد خرید قطعی استقلال برای فصل آینده
27029
یک میلیارد برای رضایت نامه و توافق برای قرارداد 2 ساله
13 ارديبهشت 1400
70
امین قاسمی نژاد که به عنوان تنها گزینه درخواستی فرهاد مجیدی برای نقل و انتقالات زمستانی به باشگاه معرفی شد و با وجود خوب پیش رفتن مذاکرات در نهایت احمدد مددی و هیات مدیره نتوانست رضایت نامه این بازیکن را از باشگاه پدیده مشهد بگیرند.

در ادامه باشگاه استقلال طرف مقابل را متهم کرد که نه تنها برای این انتقال همکاری لازم را نداشتند که کارشکنی هم کردند و در نقطه مقابل باشگاه مشهدی هم توپ را به زمین باشگاه استقلال انداخت و اعلام کرد آنها با جیب خالی برای خرید به بازار آمده اند. به هرشکل این انتقال در آن زمان عملی نشد، اما در ادامه صحبت‌های قاسمی نژاد درباره اینکه پایان فصل مشکلی برای جدا شدن از تیم پدیده مشهد ندارد دوباره بحث استقلالی شدن او را برسر زبان‌ها انداخت.

  • این بازیکن گفته می‌شود که در پایان فصل می‌تواند با پرداخت یک میلیارد تومان بدون هیچ مشکل و مانعی از تیم مشهدی جدا شود و باشگاه استقلال هم قرار است این پول را مستقیم به خود قاسمی نژاد بدهد تا بدون نیاز به مذاکره مجدد با طرف مشهدی گزینه مورد نظرش را در نقل و انتقالات تابستانی جذب کند. همچنین گفته می‌شود تمام توافق‌ها بر سر مبلغ و جزئیات یک قرارداد 2 ساله انجام شده و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اولین بازیکنی که استقلالی می‌شود قاسمی نژاد است. به این ترتیب یکی از بازیکنانی که در مرحله یک هشتم و بازی مقابل الهلال عربستان استقلال را همراهی خواهد کرد این مهاجم با تجربه و گلزن است که ازعلاقه اش به آبی‌ها هم پرده برداشته است. فرهاد مجیدی برای فصل آینده روی حفظ اسکلت تیمش اصرار دارد و تا امروز نام چندبازیکن را به باشگاه داده است تا قرارداد آنها را تمدید کند تا در کنار آنها با اضتفه شدن دسه تا چهار بازیکن جدید تیم قدرامندی برای فصل آینده و ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان بسته شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها