استقلال باید تمرکز خود را روی بازی با الهلال بگذارد
27026
دین‌محمدی: صعود به مرحله حذفی تازه پله اول است
13 ارديبهشت 1400
27
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی‌پوشان باید بدانند این صعود تازه پله اول است و همه تمرکز خود را برای بازی با الاهلی بگذارند.

سیروس دین‌محمدی در خصوص صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال در گروه سختی قرار داشت و تمام حریفانش قدر بودند. حتی الشرطه هم نشان داد رقیب سرسختی است.

وی ادامه داد: استقلال در تمام بازی‌ها هوشمندانه عمل کرد، اما در یک بازی مقابل الدحیل که تیم بسیار خوب و با تاکتیکی بود، تمرکز لازم را نداشت و نتوانست ۳ امتیاز بازی را بگیرد که همین اتفاق صعودش را با مشکل مواجه کرد. اما جذابیت فوتبال به غیره منتظره بودن آن است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ضمن ابزار خوشحالی بابت صعود این تیم عنوان کرد: آبی‌پوشان نشان دادند می‌توانند در مراحل بعدی این رقابت‌ها خوش بدرخشد. آن‌ها باید بدانند این صعود تازه پله اول است و همه تمرکز خود را برای بازی با الهلال بگذارند.

دین محمدی در رابطه با عملکرد کادر فنی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: سرمربی تیم خیلی خوب توانست از بازیکنان استفاده کند، تغییر سیستم و تعویض‌های به موقع باعث شد از انرژی و تاکتیک تمام بازیکنان به نحو احسن استفاده شود.

وی در پایان با اشاره به صعود پرسپولیس و تراکتور خاطرنشان کرد: صعود سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. فولاد نیز با وجود اینکه تجربه اول لیگ قهرمانان را داشت و در گروه سختی هم بود، خوب بازی کرد. امیدوارم تمام نمایندگانمان در مرحله حذفی بتوانند موفق عمل کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها