پیروانی و گل محمدی اعتراض می کنند اما....
27019
پرسپولیس با درخواست و نامه شخص سمیعی در هتل آکادمی قرنطینه شده است!
13 ارديبهشت 1400
63
پرسپولیس در حالی به عنوان صدرنشین کار خودش را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با کسب 15 امتیاز به پایان رساند، که شاگردان یحیی در بازگشت از هند حواشی زیادی را تجربه کرند.

پرسپولیس در حالی به عنوان صدرنشین کار خودش را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با کسب 15 امتیاز به پایان رساند، که شاگردان یحیی در بازگشت از هند حواشی زیادی را تجربه کرند. آنهم به واسطه کرونا و در کشوری همچون هند که این روزها این ویروس نحس حسابی در این کشور بابت مبتلا کردن و جان گرفتن جولان می‌دهد. به نحوی که همه پروازها و سفرها از / به هند ممنوع شد اما پرسپولیس مجبور شد در این کشور بازی‌های خود را واگذار کند. خوشبختانه شاگردان یحیی با خوش شانسی و بدون ابتلا توانستند کار را در این کشور به پایان برسانند اما این نگرانی‌ها برای او و شاگردانش پس از بازگشت همچنان ادامه داشد. جایی که قرار شد تیم این مربی با رسیدن به ایران چند روزی در قرنطینه باشد که حسابی این مساله سروصدا به پا کرد.

افشین پیروانی اعلام کرد که پرسپولیس با رعایت تمام پروتکل‌ها و چندین مرحله آزمایش نیازی به قرنطینه ندارد اما با تاکید وزارت بهداشت که با تایید پزشک این تیم همراه بود بازیکنان به هتل آکادمی رفتند تا پس از تست و آزمایش بتوانند به ادامه تمرینات خود بپردازند. در این زمینه اما جالب است که پشت پرده این خواست برای قرنطینه بازیکنان پس از بازگشت از هند و هیاهویی که به راه انداخته شد تا سازمان لیگ ازسوی یحیی گل محمدی نوک پیکان این انتقادات قرار بگیرد، از درون باشگاه پرسپولیس بوده است. این فرد کسی نیست جز جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس! مدیرعامل پرسپولیس گویا برخلاف یحیی گل محمدی که اعلام کرد سازمان لیگ به زور تیم او را قرنطینه کرده خودش از فدراسیون فوتبال خواسته که چنین کاری را انجام دهند. یعنی این اتفاق به خواست باشگاه پرسپولیس و شخص سمیعی افتاده است و بازیکنان پرسپولیس به درخواست مدیرعامل شان پس از بازگشت از هند به قرنطینه رفتند.

جالب است بدانید که این درخواست سمیعی قبل از سفر کاروان پرسپولیس به هند اتفاق افتاده که طی نامه‌ای به منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از فدراسیون خواسته بود که باشگاه بعد از بازگشت در قرنطینه قرار بگیرد و به همین خاطر خواستار در اختیار گذاشتن هتل آکادمی به پرسپولیس شده بود تا بتواند در این ایام قرنطینه تمرینات خودش را دنبال کند که این مساله مورد موافقت مسئولان فدراسیون قرار گرفت و در نهایت با بازگشت کاروان سرخ‌ها بعد از صعود به مرحله بعد، یکسر به قرنطینه رفتند.

این خود یک اتفاق جالب است که مدیر یک باشگاه چنین تصمیمی را گرفته اما نه سرپرست و نه سرمربی تیم از آن خبر ندارند که در جریان این خبری با مطرح کردن برخی مسائل دیگران و از جمله مدیران فدراسیون و سازمان لیگ را مقصر این اتفاق می‌دانند در حالی که همان طور که گفته شد این موضوع به درخواست باشگاه پرسپولیس و به گفته وزارت بهداشت انجام شده است.

البته جالب است بدانید که باشگاه پرسپولیس و شخص گل محمدی قبل از سفر هم اصرار داشتند که در شرایط کرونا دو بازی آن‌ها حتما برگزار شود تا بتوانند با توجه به بخشیده شدن آل کثیر و پیوستن مغانلو بتوانند شرایط هماهنگی بیشتر تیم را فراهم کنند آنهم در وضعیتی که این باشگاه نگران سفر به هند و کرونا بود. اگر این درخواست اجابت شده بود امروز فاصله بازی‌های استقلال و پرسپولیس بیشتر شده و این چالش عمیق‌تر شده بود!

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها