چراغ سبز شجاع برای برگشت به پرسپولیس
27008
از قطر راضیم اما فصل بعد بازیکن خودتان هستم !
13 ارديبهشت 1400
111
 مدافع سابق پرسپولیس از حضور در فوتبال قطر راضی است اما دوست دارد دوباره به فوتبال ایران و پرسپولیس برگردد.

شجاع خلیل زاده ابتدای فصل از پرسپولیس با حواشی زیادی جدا شد تا در فصل جدید در الریان قطر بازی کند.همانطور که اشاره کردیم جدا شدن شجاع از پرسپولیس با حواشی زیادی همراه بود و این حواشی تا به امروز هم ادامه دارد تا جاییکه پرسپولیسی‌ها از مدافع ملی‌پوش سابق خود شکایت کرده‌اند. البته شجاع هم بیکار ننشست و از رسول پناه مدیرعامل سابق پرسپولیس به خاطر توهین‌ها و رفتارهایش شکایت کرد.

پرونده پرسپولیس و شجاع بازهم برای چندمین بار به کمیته استیناف رفته و هنوز رأی او صادر نشده است. اما خبر جدیدی که درباره شجاع شنیده می‌شود، ربطی به شکایت و شکایت کشی ندارد بلکه شنیده می‌شود که شجاع درراه بازگشت به ایران و پرسپولیس است!

بر اساس شنیده‌ها شجاع از حضور در قطر راضی است و حتی گفته می‌شود که مدیران باشگاه الریان قطر هم از حضور او بسیار راضی هستند و او را یکی از بهترین خریدهای فصل خود می‌دانند و درواقع این ابراز رضایت دوطرفه است شجاع در لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از بهترین‌های تیم خود بود.

اما با تمام این اوصاف و ابراز رضایت دوطرفه شنیده می‌شود شجاع قصد دارد به ایران و پرسپولیس برگردد. شنیده می‌شود شجاع به‌رغم اینکه از شرایطش در قطر بسیار راضی است، اما فضای این کشور را دوست ندارد و احساس تنهایی می‌کند . شجاع آدم بسیار اجتماعی و خون گرم است و دوست دارد که اطرافش شلوغ باشد برای همین دوست دارد به ایران برگرد.

حالا در همین راستا شنیده می‌شود که قراراست در پایان فصل به ایران و پرسپولیس برگردد و حتی در زمان حضور پرسپولیسی‌ها در گوا به آن‌ها گفته که فصل بعد می‌آیم و بازیکن خودتان هستم شکایت یعنی چی ؟! ما باهم دوست هستیم .

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها