26879
واکنش محمد صلاح به شایعات ترک لیورپول
11 ارديبهشت 1400
27
  محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، به شایعاتی که پیرامون آینده او مطرح می شود واکنش نشان داد.

"، محمد صلاح تا سال 2023 با لیورپول قرارداد دارد اما شایعاتی در رابطه با علاقه رئال مادرید و بارسلونا به این بازیکن باعث شده که ماندگار شدن او در جمع قرمزهای آنفیلد کاملاً با ابهام روبرو باشد؛ مسئله ای که اکنون با مصاحبه جدید ستاره مصری به آن دامن زده شده است.

 

 

 

محمد صلاح در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس پیرامون شایعاتی که در رابطه با آینده او و احتمال ترک لیورپول مطرح می شود، گفت: "هیچکس در مورد چیزی با من صحبت نکرده است. من نمی‌توانم چیز زیادی در این مورد بگویم. هیچکس در این باشگاه در مورد چیزی با من صحبت نکرده است بنابراین من نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می دهد."

 

ستاره مصری در عین حال می گوید که قصد دارد یک بار دیگر به جام لیگ برتر انگلیس دست پیدا کند. او در ادامه گفت: " من می خواهم دوباره یک جام لیگ برتر انگلیس به دست آورم و لیگ قهرمانان اروپا را هم فتح کنم. پیروزی یک چیز عالی است و من می خواهم بارها و بارها برنده شوم. کسب کردن جام ها بخشی از کار ما محسوب می شود."

 

 

 

 

گفتنی است لیورپول در این فصل نمایش ناامید کننده ای داشته و هم اکنون در رتبه ششم لیگ برتر انگلیس قرار گرفته و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این در حالی است که آنها اخیراً با شکست برابر رئال مادرید از چمپیونزلیگ نیز حذف شدند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها