خیال کنعانی‌زادگان از حضور در ترکیب ثابت راحت است
25894
فنونی زاده: صعود هیچکدام از تیم‌ها اندازه پرسپولیس حتمی نیست
03 ارديبهشت 1400
31
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نقطه تاریک نیمه اول این بود که با وجود مدافعان سرزن چرا پرسپولیس باید در ضربات ایستگاهی ناکام باشد و گل بخورد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: نیمه اول، بازی در اختیار ما بود. از دقایق ابتدایی بازی مشخص شد تیم گوا ساختار دفاعی به خود گرفته و فقط می‌خواهد کم گل بخورد. نقطه تاریک نیمه اول این بود که با وجود مدافعان سرزن چرا پرسپولیس باید در ضربات ایستگاهی ناکام باشد و گل بخورد.

وی ادامه داد: این مسئله به نقطه ضعف پرسپولیس تبدیل می‌شود تا تیم‌های دیگری که مهاجم سر‌زن دارند از ضربات ایستگاهی سواستفاده کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس دور رفت را با ۹ امتیاز و با صلابت به اتمام رساند عنوان کرد: بازی‌های برگشت سخت‌تر است. هماهنطور که ما از رقیبان شناخت پیدا کردیم آنها هم تیم ما را آنالیز کرده‌اند و باید بدانیم تیم‌های پایین جدول برای صعود انتحاری می‌کنند و آخرین تلاش خود را می‌کنند.

فنونی‌زاده در رابطه با عملکرد یحیی گل‌محمدی گفت: کادر فنی پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا خیلی خوب کار کرده است. استفاده چرخشی از بازیکنان نکته مهمی است که هم بچه‌ها خسته نمی‌شوند و هم از تاکتیک هر بازیکن استفاده می‌شود.

وی در مورد  اصرار کنعانی‌زادگان برای زدن پنالتی اول تصریح کرد: در موقع پنالتی زمانی باید توپ را برداری که روحیه خوب داشته باشی و یا کادر فنی تشخصی دهد چه کسی زننده پنالتی باشد. این بازیکن ممکن بود کار پرسپولیس را سخت کند. به نظرم یا از اول باید پنالتی را به خودش می‌دادند و یا اینکه اجازه زدن دومین پنالتی را به او نمی‌دادند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: تیم پرسپولیس دفاع وسط ذخیره ندارد و خیال کنعانی زادگان از حضور در ترکیب ثابت راحت است. این بازیکن که به ملی هم رسیده باید بداند مرتضی پور‌علی‌گنجی و مجید حسینی در تیم ملی پشت او هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هیچ کدام از تیم ها به اندازه پرسپولیس صعودشان حتمی و مقتدرانه نیست. امیدوارم استقلال هم از گروه خود صعود کند و شاهد یک دربی دیدنی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها