به خاطر اشتباه او مساوی می‌کردیم کار سخت می‌شد
25893
شافعی: اصرار کنعانی‌زادگان برای زدن پنالتی احساسی بود
03 ارديبهشت 1400
26
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این دیدار از روال قبلی خود دور بود و روند تاکتیکی بازی دیر شکل گرفت.

محمود شافعی در رابطه با عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل گوا هند اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی از روال قبلی خود دور بود؛ روند تاکتیکی بازی دیر شکل گرفت. عمده دلیل آن هم به خاطر شرایط آب و هوایی بود. رطوبت، شرایط تنفسی بازیکنان را با مشکل مواجه کرده بود.

وی ادامه داد: گوا تیمی بود که در این دور از مسابقات آسیایی شگفتی ساز شد. چند بازیکن خوب اسپانیایی داشت، به لحاظ فنی نیز بازی را درگیرانه شروع کرد و گل اول را هم توانست به ثمر برساند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اصرار کنعانی‌زادگان برای زدن پنالتی اول عنوان کرد: کنعانی‌زادگان در این بازی خیلی تحت فشار بود و هنوز خود را پیدا نکرده بود. به نظرم در این مورد خیلی احساسی برخورد کرد. اگر به خاطر اشتباه کنعانی‌زادگان مساوی می‌کردیم بازگشتن به بازی سخت می‌شد. از نظر روانشناسی، هر بازیکنی که در بازی قبل گل زده و یا بازیکنی که بهترین تشخیص داده شود، باید پنالتی بزند که در این بازی ترابی، نورالهی و کامیابی‌نیا گزینه‌های خوب برای پنالتی بودند.

شافعی در مورد عملکرد گل‌محمدی خاطر نشان کرد: سرمربی پرسپولیس چندین قهرمانی در کارنامه خود دارد و همه بازیکنان، کار حرفه‌ای و رزومه‌دار وی را پذیرفته‌اند. پیش‌تر حواشی به‌وجود آمده بود که برطرف شد. اگر کادر فنی همین روند را حفظ کند پرسپولیس را به اوج خواهد رساند.

وی با اشاره به اینکه گروه استقلال روی کاغذ سخت بود خاطر نشان کرد: قبل از شروع بازی‌ها گروه پرسپولیس به نظر آسان بود، اما بعد از برگزاری‌ مسابقات متوجه شدیم در لیگ قهرمانان آسیا همه تیم‌ها سخت و قوی هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها