رای بقا در تاپ فور لیگ برتر؛
25853
قلعه‌نویی می‌خواهد این دروازه بسته بماند (عکس)
03 ارديبهشت 1400
26
    پیروزی در مصاف حساس مقابل صنعت نفت آبادان می‌تواند شاگردان امیر قلعه‌نویی را در فاصله دو امتیازی با استقلال رده سومی قرار دهد.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و یکم فردا در سیرجان، سرمه‌ای‌پوشان گل‌گهر به مصاف صنعت نفت آبادان می‌روند؛ دیداری که پیروزی در آن می‌تواند گل‌گهر را به 32مین امتیاز برساند و جایگاه شاگردان قلعه‌نویی در رده چهارم جدول را حفظ کند. آن‌ها یک دیدار معوقه در مقابل فولاد هم دارند که می‌تواند بسیار برای بقا شاگردان ژنرال در جمع مربع مدعیان بالانشین جدول حائزاهمیت باشد.

 

 

در بخشی از آخرین جلسه تمرینی گل‌گهری‌ها پیش از مصاف فردا (جمعه)، قلعه‌نویی به سراغ علیرضا حقیقی و مهرداد بشاگردی دو دروازه‌بان آماده تیمش رفت که مشغول آماده‌سازی زیرنظر حسین ترابپور مربی دروازه‌بان‌های گل‌گهر بودند؛ بدون‌شک کلین‌شیت در جدال مقابل صنعت نفت می‌تواند برگ برنده شاگردان ژنرال باشد.

 

 

 

او در این گپ و گفت با دروازه‌بان‌های تیمش نکاتی را به آن‌ها گوشزد کرد؛ در لیگ بیستم 14 بازی فرصت به حقیقی رسیده تا از دروازه تیمش حراست کند و 5 بار هم بشاگردی دروازه‌بان فیکس گل‌گهر بوده است که حضور آن‌ها پنج کلین‌شیت از حقیقی و 2 کلین‌شیت از بشاگردی بوده و حالا در مصاف هفته بیست و یکم گل‌گهری‌ها به دنبال هشتمین کلین‌شیت فصل خود هستند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها