در حاشیه پیام سعادتمند برای استقلالی‌ها
25803
فکر کردی مجیدی خوشحال می‌شود؟
02 ارديبهشت 1400
42
ساعاتی پیش از مسابقه استقلال و الشرطه عراق در روز دوم لیگ قهرمانان آسیا، احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین آبی‌ها مطلبی در حمایت از این تیم روی صفحه شخصی‌اش منتشر کرد.

از آنجا که مطلب حاوی طعنه به پرسپولیس بود، در شبکه‌های اجتماعی زیاد مورد توجه قرار گرفت. سعادتمند احتمالا با کنایه به عکس تیمی پرسپولیسی‌ها کنار شجاع خلیل‌زاده پیش از بازی با الریان نوشته بود: «ما یک تیم 12نفره نیستیم، یک تیم کهن هستیم.» و در ادامه هم برای آبی‌ها آرزوی موفقیت کرده بود. قبلا بارها نوشته‌ایم این سطح از کری‌خوانی و جدل کردن برازنده چهره‌های مدیریتی یا حتی افراد پا به سن گذشته که منصب اجرایی داشته‌اند نیست. با این حال متأسفانه سطح کار تا همین اندازه که می‌بینید تنزل یافته است.

داستان سعادتمند اما عمیق‌تر از اینهاست. او فصل گذشته به‌شدت با فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال اختلاف پیدا کرد. اینکه در آن ماجرا چقدر از تقصیر برعهده کدام طرف بود یک بحث دیگر است، اما خروجی این داستان شد آنکه تمرکز استقلال در فینال جام حذفی برابر تراکتور به هم خورد و این تیم بدجوری باخت. بعد هم مجیدی کنار رفت و آبی‌ها با مجید نامجومطلق در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کردند؛ آن هم درحالی‌که طبیعتا اگر مجیدی می‌ماند شانس موفقیت تیمش بیشتر می‌شد. این یعنی سعادتمند استقلال را با چنین شیوه‌ای مدیریت کرده، اما حالا با طعنه به رقیب سنتی دنبال دلبری از هواداران است. بعید به‌نظر می‌رسد پیام او برای استقلالی‌ها باعث خوشحالی اعضای این تیم شده باشد. به‌ویژه فرهاد مجیدی احتمالا در مواجهه با این پیغام ابروهایش را در هم کشیده است. مجیدی شهریور سال گذشته به صراحت مدعی شد سعادتمند یک مدیر پرسپولیسی بوده که به استقلال ضربه زده است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها