25802
امیری: شرایط‌مان مساعد نیست / هنوز صعودمان قطعی نشده است
02 ارديبهشت 1400
21
مدافع تیم پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از گوای هند از وضعیت این تیم صحبت کرد.

روزنامه گل- وحید امیری، مدافع تیم پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از بازی با گوای هند با اشاره به سه برد متوالی تیمش گفت: ما نصف بازی ها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و از هدف و خواسته‌ای که داریم آگاه هستیم. کاملا با برنامه پیش می‌رویم و می‌دانیم هنوز هیچ اتفاقی برای ما نیفتاده و صعودمان قطعی نشده است. ما پرسپولیس هستیم و خواسته هواداران و کادرفنی همیشه این است که با قدرت به کارمان ادامه بدهیم و انشاالله یک صعود مقتدرانه داشته باشیم.

او ادامه داد: مشکل اول ما شرایط جوی است که کار را برای ما خیلی سخت کرده است و تیم‌هایی که در گروه ما هستند، به طور مثال گوا  با کیفیت و عملکردش یک سورپرایز برای ما بود. با این حال بار دیگر می‌گویم که ما پرسپولیس هستیم و کیفیت خودمان را در لیگ ایران و آسیا نشان دادیم. همانطور که آقای گل محمدی گفتند شرایط چندان برای ما مساعد نیست و امیدوارم مسوولان باشگاه تمام تلاش خود را بکنند تا هر چه زودتر مشکلات را مرتفع کنند و تنها دغدغه ما در زمین فوتبال باشد و تمام تمرکزمان برای سربلندی پرچم پرسپولیس.

وحید امیری در واکنش به سوال جالبی درباره این مساله که آنها (پرسپولیس) به نظر می‌رسد به برد، زمین مسابقه و شرایط جوی و ... عادت کرده‌اند، اینطور پاسخ داد: واقعا شرایط خیلی سختی است ولی ما در بازی اول که مقابل الوحده داشتیم فکر کنم توانستیم خودمان را با شرایط وفق بدهیم و سریع آداپته شدیم. شخصیت تیم ما به شکلی است که به بردن عادت کرده و روحیه سیری ناپذیری از برد دارد که از آن (برد) خسته نمی‌شود. تمام تلاش تیم است که با حداکثر امتیازات و برد کامل را به عنوان نماینده ایران که توانسته در چند سال اخیر به نتایج خوبی رسیده و دو دوره نیز در فینال آسیا حضور داشته، این روحیه شجاعانه و برد طلبی را حفظ خواهیم کرد تا بار دیگر به موفقیت برسیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها