روند رو به رشد نادری در استقلال
25801
او یاغی بی‌مصرف نیست
02 ارديبهشت 1400
28
چهره ویژه این روزهای استقلال محمد نادری است. این بازیکن نمایش بسیار خوبی در دو بازی ابتدایی آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا داشته است. ست.

او هم به الاهلی عربستان گل زد و هم دروازه الشرطه عراق را گشود. از زمان حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال، نادری شرایط بسیار خوبی پیدا کرده است. درخشش‌های او باعث افزایش اعتماد به نفس این بازیکن شده و حالا کار را به جایی رسانده که او بی‌محابا جلو می‌رود و در برنامه‌های هجومی شرکت می‌کند. سبک بازی نادری حتی نسبت به زمان حضورش در پرسپولیس هم بهتر شده است. به یاد بیاورید که او چطور در بازی رفت فصل گذشته بین پرسپولیس و سپاهان موقعیت عالی گلزنی را از مقابل دروازه از دست داد. حالا اما همان بازیکن سر بزنگاه اضافه می‌شود و پاس نرم مهدی قائدی را در بهترین زمان ممکن به قصد دروازه الشرطه قطع می‌کند.

درخشش نادری مخصوصا از این جهت حائز اهمیت است که ابتدای فصل پیوستن او از پرسپولیس به استقلال خبر چندان مهمی تلقی نشد. سر و صدا وجود داشت، اما به‌ندرت هواداران پرسپولیس بابت این اتفاق متأسف شدند. بعد هم که ماجرای رضایتنامه 200هزار یورویی کورتریک پیش آمد، خیلی از استقلالی‌ها از چنین خرید پردردسری پشیمان شدند. کیفیت پایین نادری در نیم‌فصل اول هم جای شبهه‌ای باقی نگذاشته بود که او به جمع امثال گادوین منشا، کنعانی‌زادگان و محمد قاضی پیوسته و قرار است جزو یاغیان کم‌اثر فوتبال ایران باشد. حالا اما نادری مشغول اعاده حیثیت است و اگر بتواند همین کیفیت را حفظ کند، نشان خواهد داد خریدش ارزش همه آن مصایب مالی را داشته ا


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها