بازی سختی با مس رفسنجان داریم
25756
لطفی: از سازمان لیگ درخواست داریم بازی‌ها همزمان برگزار شود
01 ارديبهشت 1400
23
مربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

سعید لطفی، مربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از مصاف با مس رفسنجان اظهار داشت: قبل از هر چیز جا دارد به خانواده فوتبال و مرحوم نادر دست نشان تسلیت بگویم؛ روحشان شاد و یادشان گرامی.

لطفی درباره بازی اضافه کرد: ا شناخت کافی از مس رفسنجان داریم، تیم خوب، کادرفنی با کیفیت و باشخصیت و با دانش. می‌دانیم بازی سختی داریم از طرفی در بازی با سپاهان هم اعلام کردیم، تیم جوان، پرانرژی و باانگیزه‌ای داریم و بازی برای هر دو تیم سخت است. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که دل هواداران را شاد کنیم و به لطف خدا دست پر از زمین خارج شویم.

لطفی اضافه کرد: فقط خواهش دارم، از سازمان لیگ است که می‌دانم شرایط سخت است و زحمت می‌کشند، به عنوان یادآوری می‌گویم که اگر بتوانند بازی‌ها را به صورت همزمان برگزار کنند، ممنون‌شان می‌شویم چراکه هم تیم های بالای جدول و پایین جدول در شرایط هستند که این تصمیم روی نتایج بازی تاثیرگذار است و می‌تواند نتایج غیرفوتبالی رقم نخورد. خواهش دیگر از گروه داوری است که فردا یک روز خوب داشته باشند و روزی باشد که بدون اشتباه طی شود. 

مربی تیم نفت درباره غایبان بازی فردا گفت: مهدی احمدی و عباس عسگری مصدوم هستند و بقیه بازیکنان هم حضور دارند و مشکلی نداریم. امیدوارم که بازی خوب و تماشاگرپسندی از آب در بیاید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها