پرسپولیس؛ طلبکاری که بدهکار شد
25068
حالا هی عذرخواهی کنید
27 فروردين 1400
71
تشبیه سفر فوتبالی پرسپولیس به هندوستان با لشکرکشی نادرشاه افشار به این کشور، آنقدر زشت و زننده بود که خود هواداران پرسپولیس هم از لحظه اول آن را پس زدند

روزنامه گل- اگر قرار باشد مثالی داشته باشیم از یک رفتار جاهلانه پر از زشتی که هیچ حسنی ندارد، بهترین و دم‌دست‌ترین مصداق همین پست اینستاگرامی صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس است. یعنی رفقا کاری کرده‌اند که نه در داخل کسی خوشش آمده، نه در خارج قابل دفاع است، نه به تیم روحیه داده، نه برای وجهه کشورمان خوب است و نه هیچ جنبه قشنگ دیگری دارد. هر چه هست، نازیبایی و کراهت است. تشبیه سفر فوتبالی پرسپولیس به هندوستان با لشکرکشی نادرشاه افشار به این کشور، آنقدر زشت و زننده بود که خود هواداران پرسپولیس هم از لحظه اول آن را پس زدند. حالا همه این داستان‌ها به کنار؛ فدراسیون فوتبال هندوستان از پرسپولیس شکایت کرده و مشخص نیست این اقدام حقوقی چه تبعاتی خواهد داشت. یعنی در شرایطی که تیم در کوران مرحله گروهی نیاز به آرامش و تمرکز دارد، همه نگران تصمیم‌گیری AFC در مورد اشتباه عجیب یک ادمین اینستاگرامی هستند! از این عجیب‌تر ممکن است؟

دیروز ابراهیم شکوری در یک مصاحبه بلند بالا بابت انتشار این پست از هندوستانی‌ها عذرخواهی کرد و هر چه بلد بود در ستایش از این کشور به زبان آورد. از دست‌مان در رفته این چندمین نفر و چندمین عذرخواهی بود. خود اینستاگرام باشگاه مفصلا پوزش خواست، رییس هیات‌مدیره همینطور، کارگزار همینطور و الی آخر. حتی مردم بی‌گناه و هواداران عادی هم به سهم خودشان در صدد دلجویی و عذرخواهی برآمدند. این همه کرنش و طلب بخشش، فقط به خاطر اشتباه یک نفر؛ آیا واقعا ارزشش را داشت؟ پرسپولیس از روز اول در هندوستان در قامت یک شاکی ظاهر شد و به همه امکانات میزبان گیر داد. حالا اما جای طلبکار و بدهکار عوض شده و آن که تا دیروز یک بند غر می‌زد، بی‌وقفه در حال عذرخواهی است. کاش قبل از انجام هر اقدامی اول یک مقدار تامل و تفکر صورت بگیرد تا کار به اینجا نکشد. حیف. واقعا حیف.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها