24991
نوازی: ذوب آهن بسته بازی کرد
26 فروردين 1400
38
مربی تیم فوتبال پدیده گفت: ذوب آهن چون میهمان بود، کمی بسته بازی می‌کرد و همین مساله باعث شد در دقایقی از بازی دچار مشکل شویم.

محمد نوازی در نشست خبری بعد از بازی با ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب آهن چون میهمان بود، کمی بسته بازی می‌کرد. ما در نیمه اول روی یک اتفاق گل خوردیم ولی نتوانستیم در همان نیمه به شرایط خوب برگردیم. در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و با بازی رو به جلو به گل رسیدیم. ما روی نقطه ضعف ذوب‌آهن به گل رسیدیم و باز هم می‌شد گل بزنیم ولی به تساوی رسیدیم.

وی افزود: تیم ما تیم جوان است که با انگیزه ظاهر می‌شود ولی بدشانس هم هستیم. می‌شد برنده باشیم و حتی یک ضربه به تیر دروازه زدیم اما نشد که برنده خارج شویم.

مربی تیم فوتبال پدیده در خصوص اینکه تیمش کمی آشفته بود، عنوان کرد: در نیمه اول کمی آشفته شدیم ولی تعطیلاتی که به بازی‌ها می‌خورد، باعث می‌شود برگشتن بازیکنان به شرایط بازی سخت است. مثلا بعد از این بازی، یک ماه باید به مصاف استقلال در تهران برویم. حفظ تیم در شرایط بازی سخت است. ذوب‌آهن امروز تلاش زیادی کرد ولی بعد از گل اول کمی به هم ریخته کار کردیم اما در نیمه دوم برگشتیم.

وی تاکید کرد: امروز یک دروازه‌بان 18 ساله در غیاب فراهانی برای ما بازی کرد. این نفرات آینده فوتبال مشهد هستند و خوشحالیم که با این جوان‌ها در لیگ کار می‌کنیم.

نوازی در خصوص داوری مسابقه گفت: متاسفانه برخی تیم‌ها از لیگ برتر جدا هستند. لااقل یک داور خوب هم برای بازی ها بگذارند تا ما هم داوری خوب را حس کنیم. قرار نیست هر داوری را که می‌خواهند تست کنند، برای رقابت های پدیده انتخاب کنند. این درست نیست که داوران خوب برای دیدارهای حساس و بزرگ باشد. در دقیقه 90 بازیکن ذوب‌آهن باید اخراج می‌شد ولی داور به ما کارت زرد داد. ما در حال تلاش هستیم و قرار نیست سر ما را ببرند؛ آن هم وقتی در زمین خودمان بازی می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا چمن استادیوم به خاطر برگزاری مسابقات دوومیدانی خوب بود یا خیر گفت: چمن ورزشگاه به هر شکلی باشد، بازی می‌کنیم. در بازی قبل هم این مشکل را داشتیم. ما حتی اجازه تمرین در ورزشگاه را نداریم. ما هم مثل تیم‌های میهمان در اینجا بازی می‌کنیم. البته امروز شرایط زمین خوب بود و بازیکنان ما روی زمین فوتبال بازی کردند. وقتی در دقیقه 5 آن ضربه آکروباتیک گل نشد طبیعتا استرس متحل می‌شویم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها