به چمن ورزشگاه‌های شهرقدس و دستگردی نگاه کنید
24974
پرسپولیس «واقعا» شرایط میزبانی را داشت؟
26 فروردين 1400
50
  اعتراض و گلایه‌های باشگاه پرسپولیس به میزبانی هندوستان در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا همچنان ادامه دارد و آنها معتقدند کنفدراسیون فوتبال آسیا باید میزبانی را به تهران می‌داد.

این در حالی است که در همین گروه الریان قطر و الوحده امارات هم حاضر هستند و بی‌سروصدا راهی گوا شده‌اند. هر دو تیم هم از کشورهایی می‌آیند که امکانات بسیار زیادی دارد و راحت می‌توانستند میزبان مرحله گروهی باشند. با این حال آنها شکایتی ندارند و این فقط پرسپولیس است که شور کار را با غر زدن به میزبانی هندوستان در آورده. در مورد این که گوا چطور میزبانی است، بعد از پایان مرحله گروهی می‌توان اظهارنظر کرد. حتی به این هم کار نداریم که کنفدراسیون فوتبال آسیا به مسایلی مثل تحریم ایران و ناتوانی شرکای تجاری‌اش برای فعالیت در تهران اشاره کرده است.

الان فقط یک پرسش ساده از پرسپولیسی‌ها داریم؛ این که در صورت موافقت کنفدراسیون، ورزشگاه پیشنهادی دوم‌شان برای میزبانی از مسابقات این گروه کدام بود؟ طبیعتا بازی‌های هر گروه باید در دو ورزشگاه برگزار شود. ما آزادی را داریم که وضعش مناسب است؛ ورزشگاه دوم چه؟ آیا استادیوم شهدای شهر قدس شرایط میزبانی دارد؟ آیا چمن خراب این زمین اجازه برگزاری بازی آسیایی را می‌دهد؟ وضعیت استادیوم تختی که از این هم بدتر است و مدت‌هاست خبری از آن نداریم. البته می‌توان به استادیوم کوچک دستگردی هم اشاره کرد، اما آنهایی که بازی هفته گذشته سپاهان و سایپا را دیدند می‌دانند که این زمین چه چمن افتضاحی دارد. با این دارایی‌ها، الان واقعا حس می‌کنید AFC ظلم کرده که میزبانی را به پرسپولیس نداده است؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها