چرا هفت پروین را نخواست؟
24968
فرار عیسی از طالع نحس
26 فروردين 1400
38
شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام شده و البته یک غافلگیری را نیز به همراه داشته است.

بر این اساس در شرایطی که قرار شده بود عیسی آل‌کثیر در لیگ قهرمانان این فصل پیراهن شماره هفت را به تن کند، در نهایت همان شماره ۷۲ لیگ برای او رد شده است. آل‌کثیر قبلا از علی پروین، مشهورترین شماره هفت تاریخ فوتبال ایران رخصت گرفته بود از پیراهن او استفاده کند. پروین هم اعلام رضایت کرده بود، اما در آخرین لحظه نظر پرسپولیسی‌ها عوض شد. شایعات حاکی از این است که علی آقا خوش ندارد کسی این لباس را بپوشد، اما وقتی او را در معذورات قرار می‌دهند، راهی جز ابراز رضایت پیش روی این اسطوره باشگاه پرسپولیس باقی نمی‌ماند؛ رضایتی که گویا هرگز هم قلبی نبوده است.

جالب اینجاست که عمدتا هم بازیکنان استفاده‌کننده از شماره هفت رستگار نشده‌اند و نتوانسته‌اند بهترین کیفیت‌شان را در پرسپولیس نشان بدهند. زمانی پسر علی پروین، یعنی محمد پیراهن پدر را به تن کرد که موفق نبود. به جز او هم بازیکنانی مثل حسین بادامکی، حمیدرضا علی‌عسکری، جونیور براندائو و سروش رفیعی هفت پوشیدند که خیلی برایشان خوش‌یمن نبود. شاید به همین دلیل هم بود که عیسی آل‌کثیر قید تغییر شماره را زد. این‌طوری برای خود او هم بهتر است؛ چراکه مجبور نیست فشار مضاعف ناشی از پوشیدن شماره هفت را تحمل کند. عیسی در بازی با نساجی اولین گلش را زد و از جمله اصلی‌ترین امیدهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان به‌شمار می‌آید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها