امیدوارم نگاه عربستانی‌ها در میزبانی تغییر نکند
24962
آذری: پنجره فولاد را بستند و حالا کاسه چه کنم، چه کنم دست گرفته‌اند
26 فروردين 1400
37
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بعد از صعود فولاد به دور گروهی نگاه عربستانی‌ها در میزبانی عوض نشود.

سعید آذری درباره تساوی فولاد خوزستان مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: بازی سختی داشتیم که شایسته پیروزی هم بودیم اما در لحظات پایانی تمرکزمان کمتر شد و با توجه به جوانی تیم فکر کردیم بازی تمام شده است. وقتی با یک تیم بین‌المللی مثل السد بازی می‌کنید، نباید تا سوت پایان بازی تمرکز را از دست داد. با این وجود از تلاش بچه‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم این بار درس بزرگی برای ما باشد. 

وی عنوان کرد: به وجود قهرمانان‌مان افتخار می‌کنیم و آقای نکونام دیشب نشان داد که واقعاً در کلاس بین‌المللی به راحتی می‌تواند کار کند. آنالیز کردن السد و شناخت نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی انجام شده بود و از کادر فنی تیم تشکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های بعد با قدرت بیشتری ظاهر شویم. 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، با اشاره به اینکه این تیم باید در گروه فوق‌العاده سختی کار کند، تصریح کرد: از وقتی تیم به دور نهایی راه پیدا کرده نگاه‌ها به فولاد تغییر کرده است و همه متوجه شده‌اند که با یک تیم قدرتمند و سختکوش روبرو هستند. 

آذری در ادامه گفت: هنوز معضل زمین تمرینی ما حل نشده است. عربستان چند زمین تمرینی را به AFC معرفی کرده اما توزیع این زمین‌ها با رئیس کمیته مسابقات آسیاست. زمینی که در اختیار ماست از لحاظ کیفیت چمن وضعیت خوبی دارد اما در بافتی قرار دارد که از لحاظ جوی خوب نیست. تمرین آخر تیم که خیلی مهم بود با گرد و خاک توأم بود. ما این مسأله را به مکتوب به AFC و ناظر بازی‌ها اعلام کردیم اما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. این موضوع را پیگیری می‌کنیم و قول داده‌اند که زمین تمرین ما را عوض می‌کنند.

وی اضافه کرد: بزرگترین چالشی که با آن روبرو هستیم، برگزاری بازی‌ها در بازه زمانی کوتاه مدت است و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی ما الان عواقبش را نشان می‌دهد و مشخص شد در این قضیه به فولاد واقعا ظلم شد. با وجود همه دفاعیات ما بسته بودن پنجره تیم را خیلی اذیت می‌کند و ممکن است در بازی‌های بعدی دست نکونام خالی‌تر شود. فشار مسابقات بالاست و ضریب آسیب‌دیدگی هم بالاست. زمان ریکاوری کافی وجود ندارد و نگران هستیم نیروی بچه‌ها تحلیل برود. 

آذری عنوان کرد: با این وجود ما به اینجا آمدیم تا مبارزه کنیم و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم. امیدواریم نگاه عربستانی‌ها که از ابتدا از میزبانی‌شان تعریف کردیم، بعد از صعود فولاد و هم‌گروهی با النصر تغییر نکند و فرپلی خارج از زمین را تا روز آخر داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اضافه کرد: بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی ما را خیلی اذیت کرد. این فصل که گذشت اما  هرچه به آقایان در فدراسیون قبلی گفتیم فولاد نماینده ایران است و برای این کشور باید در آسیا مبارزه کند اما مرغ‌شان یک پا داشت و فولاد را محروم کردند. الان نیز اگر بخواهند پنجره ما را باز کنند، نمی‌توانند چون باید به CAS نامه بزنند و آن وقت است که CAS سوال می‌کند اصلا چرا این پنجره را بسته‌ بودید؟ CAS میگوید طبق قوانین شما می‌توانستید در فدراسیون تیم‌تان را محروم نکنید. فولاد را در فدراسیون قبلی خودمان محروم کردیم و حالا کاسه چه کنم، چه کنم دست گرفتیم. 

آذری خاطرنشان کرد: از آقای قنبرزاده که در این مدت صحبت و راهکارهایی را پیدا کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم فولاد در مراحل بعدی هم موفق باشد.  

مدیرعامل فولاد خوزستان عنوان کرد: الوحدت اردن در خانه عربستان با این تیم مساوی کرد و این نشان می‌دهد همه تیم‌های این گروه قدرتمند هستند. ژاوی دیروز حرف جالبی زد و گفت ایرانی‌ها با قلب‌شان بازی می‌کنند اما ما نمی‌دانیم چقدر این قلب باید بتپد که بتوانیم کمی و کاستی‌های‌مان را جبران و بتوانیم از گروه صعود کنیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها