24929
داورپناه: حالم از این بسکتبال به هم می‌خورد / مهرام با کثافت‌کاری نفت را برد
25 فروردين 1400
50
کاپیتان تیم بسکتبال نفت آبادان شدیدا از نحوه قضاوت‌ها و نظارت فدراسیون به داوری‌های بازی‌های پلی‌آف انتقاد کرد.

سعید داورپناه کاپیتان تیم بسکتبال نفت آبادان پس از باخت مقابل مهرام و عدم صعود نفت به فینال لیگ، اظهار کرد: واقعا اگر داورها در بازی قبل هم مثل امروز سوت می‌زدند ما سه بر یک سری را برده بودیم و الان در فینال بودیم.

او اظهار کرد: حال من از این بسکتبال به هم می‌خورد که باید سر و گردن بشکنید تا فیلم بازی‌ها را ببینند. واقعا نمی‌دانم چرا هیچکس فیلم بازی‌ها را نمی‌بیند تا وضع داوری در چنین سطح از مسابقه را ببینند. حرفم را می‌زنم حتی اگر به ضرر من باشد. کثیف‌ترین کار در حق نفت انجام شد.

ستاره تیم نفت آبادان اظهار کرد: کجای دنیا بازیکن از پشت با مشت به گردن بازیکن حریف می‌زند؟ من بازیکن را رد کرده‌ام و از پشت می‌آید با مشت به سر من ضربه می‌زند. وقتی هم می‌گویم چرا می‌زنی می‌گوید کار خوبی کرده‌ام و باز هم می‌زنم.

او افزود: چهار بازی اینطور سوت زده‌اند و فدراسیون فیلم داوری‌ها را نمی‌بیند. حرفی نزدیم تا شاید خودشان رسیدگی کنند اما هیچکس توجه نکرد. من هم می‌توانستم به بازیکنان بگویم که بزنند اما ما این کارها را نمی‌کنیم چون با کسی ارتباطی نداریم.

داورپناه در ادامه انتقاداتش از فدراسیون و داوری گفت: ما هم هزینه کرده‌ایم و زحمت کشیده‌ایم، این کارها درست نیست. ما بدون خارجی کار کرده‌ایم و واقعا خوب بازی ‌کردیم، دست تک تک این بچه‌ها را می‌بوسم. بازیکن را به زمین فرستاده‌اند که از اول تا آخر بازی به من فحش خواهر و مادر داد. با آرنج آرن داودی را می‌زنند داور به آرن خطای تکنیکال می‌دهد!

او ادامه داد: اینها (مهرام) بسکتبال بازی نکردند و همه فهمیدند که مهرام نفت آبادان را با کثافت‌کاری برد. بازیکن می‌گوید خوب کردم زدم، اگر داور بازی اول مسابقه او را اخراج می‌کرد دیگر این انفاق‌ها نمی‌افتاد. این وضع داوری و نظارت فدراسیون زحمات تیم ما را به باد داد. خدا وجود دارد و ما هم خدایی داریم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها