در جلسه هفته آینده هیات رئیسه فدراسیون فوتبال
24211
عزیزی خادم درمورد انتخاب سرپرست تیم ملی توضیح می دهد
19 فروردين 1400
28
انتخاب جنجالی سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال با واکنش‌های بسیاری در میان اهالی فوتبال مواجه شده

انتخاب جنجالی سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال با واکنش‌های بسیاری در میان اهالی فوتبال مواجه شده تا جاییکه کارشناسان و اهالی رسانه و هرکسی که به‌نوعی با فوتبال درگیر است عقیده دارند مجتبی خورشیدی در اندازه‌های تیم ملی نیست و رئیس فدراسیون باید فردی بزرگ‌تر و مجرب‌تر که سابقه خوبی دارد را به‌عنوان سرپرست انتخاب می‌کرد کما اینکه در ادوار گذشته بزرگانی چون همایون شاهرخی، تیمسار نوآموز، مرحوم رنجبر، مهدی محمد نبی و افشین پیروانی عهده‌دار این پست بودند که هم از بزرگان فوتبال و هم از افراد شناخته‌شده در سطح ایران و آسیا بودند.
در همین راستا شنیده می‌شود عزیزی خادم مجتبی خورشیدی را بدون مشورت با اعضای هیات رئیسه خود انتخاب کرده است. وقتی با تک‌تک اعضای هیات رئیسه هم‌صحبت می‌کنیم همگی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و حاضر به مصاحبه نیستند چراکه عقیده دارند بابت این انتخاب حرفی برای گفتن ندارند و وقتی کسی هم مل میرشاد ماجدی مجبور به صحبت با خبرنگاران می‌شود می‌گوید بعداً درباره سرپرست تیم ملی صحبت می‌کند!
همان‌طور که گفتیم بر اساس شنیده‌های موثق عزیزی خادم با هیچ‌کدام از اعضای هیات رئیسه خود بابت انتخاب سرپرست تیم ملی صحبت نکرده و این انتخاب مستقیم خود بوده است. حالا خبر می‌رسد قراراست هفته آینده اعضای هیات رئیسه با رئیس فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را در خصوص مسائل فوتبال برگزار کنند که ازجمله موارد موردبحث انتخاب سرپرست تیم ملی هم هست که می‌خواهند با رئیس در خصوص آن  و نحوه انتخاب و دلیل اینکه چرا چنین فردی را  برگزیده صحبت کنند.
البته در همین راستا شنیده می‌شود که انتخاب سرپرست تیم ملی و یا انتخاب مدیر رسانه در حیطه اختیارات رئیس فدراسیون فوتبال است و در اساس‌نامه جدید این موضوع قید شده است و برای همین هیات رئیسه  نمی‌تواند در عزل و نصب این افراد دخالت مستقیم داشته باشد بلکه فقط می‌توانند بابت چنین انتخاباتی مشورت دهند تا رئیس بهترین انتخاب را داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها