ماموریت فکری در مسجدسلیمان
24180
برگرد و درستش کن!
18 فروردين 1400
34
ایرانی
سرانجام شایعات به حقیقت تبدیل شد و محمود فکری با مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان برای هدایت این تیم تا پایان لیگ بیستم به توافق رسید.

هدایت نفت در ابتدای فصل برعهده مجتبی حسینی بود؛ ولی پس از جدایی این مربی و پیوستن او به ذوب‌آهن در نیمه‌راه، داریوش یزدی به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد. این مربی اما طی پنج بازی دو باخت و سه تساوی به دست آورد تا در نهایت پس از دیدار برابر نساجی مازندران از سمتش استعفا بدهد. حالا نوبت محمود فکری است که دوباره به مسجدسلیمان برگردد. او قبلا یک بار در دسته اول هدایت نفت را بر عهده گرفت و آنها را به لیگ برتر رساند؛ اما پیش از شروع فصل از این تیم جدا شد. حتما در جریان آنچه امسال بر فکری گذشت، هستید.

او ابتدای فصل ضمن فسخ قراردادش با نساجی مازندران هدایت استقلال تهران را بر عهده گرفت و اگرچه با این تیم حتی صدرنشینی در لیگ را هم تجربه کرد، اما هرگز مورد تایید هواداران قرار نگرفت. در شرایطی که به‌نظر می‌رسید حتی کنترل رختکن استقلال هم از دست فکری خارج شده، این مربی نهایتا ناچار به استعفا شد و جای خودش را به فرهاد مجیدی داد. محمود از همان زمان تا به حال سکوت کرده و حاضر نشده چیزی در مورد روزهای پررنج حضورش در استقلال به زبان بیاورد؛ اما حالا دست‌کم فعالیت فوتبالی‌اش را از سر گرفته و باید دید موفق به حفظ نفت می‌شود یا نه. نماینده مسجدسلیمان در حال حاضر با ۲۰ امتیاز از ۱۹ بازی روی پله دوازدهم قرار دارد و به شدت خطر سقوط را حس می‌کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها