پالس‌های مثبت قاسمی نژاد درباره استقلالی شدت اش در فصل آینده
24074
امین اولین خرید استقلال 1400!
17 فروردين 1400
54
ایرانی
شماره 9 شهر خودرو پس از درخشش مقابل پرسپولیس میهمان برنامه فوتبال برتر بود. شادی گل این بازیکن و نشان دادن شماره 4 از دید عکاسان پنهان نماند و این لحظه را شکار کردند.

قاسمی نژاد در مورد شادی گلش مقابل پرسپولیس می‌گوید:«همه می‌دانند که من استقلالی‌ام و این مدل شادی کردن هم به کسی ربطی ندارد. فکر می‌کنم در این موردنیاز به توضیح بیشتر نیست. اکثر اعضای خانواده من ازجمله پدرم استقلالی هستند و خودم هم علاقه زیادی به استقلال دارم .حتی دخترم آیسان استقلالی است اما همسرم از طرفداران پرسپولیس است! بااین‌حال اگر در نیم‌فصل استقلالی می‌شدم همسرم هیچ مشکل خاصی نداشت و از من حمایت می‌کرد.» قاسمی نژاد درباره سابقه گلزنی اش به استقلال هم یادآور می‌شود که تاکنون موفق به گلزنی مقابل آبی‌ها و البته تراکتور نشده است.

قاسمی نژاد درجایی دیگری از صحبت هایش هم گفت قسمت نشد نیم‌فصل به استقلال بروم و شنیدم که باشگاه پدیده از استقلال بابت رضایت‌نامه پول نقد خواسته بود به‌هرحال من همه‌چیز را به خدا واگذار کردم و باید ببینم تقدیر برایم چه می‌خواهد. قاسمی نژاد همچنین به نکته جالبی هم اشاره می‌کند که تکلیف او را تا حدود زیادی برای فصل آینده روشن می‌کند:« من یک و نیم سال دیگر با پدیده قرارداد دارم اما حق فسخ سال آینده را در دست دارم و بعد از اتمام لیگ بیستم می‌توانم از پدیده جدا شوم اما تا روزی که در مشهد هستم با تمام وجود برای تیم فعلی‌ام بازی می‌کنم و هیچ مشکل خاصی هم وجود ندارد.»

صحبت‌های صریح مهاجم 34 ساله شهر خودرو که طی چند فصل اخیر در اوج آمادگی قرار داشته است با تأکید روی استقلالی بودنش و اعلام این خبر که برای فصل آینده قراردادش را فسخ کرده و دیگر مشکلی برای ترک کردن این تیم ندارد،پالس‌های مثبتی از استقلالی شدت اش در فصل آینده می‌فرستد. جمع‌بندی صحبت‌های قاسمی نژاد این است که تا پایان فصل در شهر خودرو می‌ماند و برای فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن می‌کند. البته همان‌طور که خود قاسمی نژاد هم اشاره‌کرده باوجوداینکه ظاهر قول و قرارها گذاشته‌شده باید بخت و اقبال هم یاری کند. مصدومیت یا جدایی فرهاد مجیدی می‌تواند این انتقال را منتفی کند. فرهاد مجیدی نشان داده که اعتقاد ویژه‌ای به این بازیکن دارد و سکوت او درباره منتفی شدن این انتقال نشان می‌دهد که سرمربی استقلال هم مانند قاسمی نژاد مصلحت را در سکوت کردن دیده است تا اگر مشکل خاصی پیش نیاید با نیم‌فصل تأخیر این انتقال انجام شود.

 


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها