با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی
24069
مجوز برگزاری مسابقات فیتنس از سوی وزارت بهداشت صادر شد
17 فروردين 1400
26
منهای فوتبال
سرپرست برگزاری اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور گفت: از سوی وزارت بهداشت مجوز لازم صادر شد و این رقابت ها با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

امیر زندی در خصوص برگزاری اولین دوره مسابقات فیتنس در تهران، اظهار داشت: «ما از قبل تمامی موارد بهداشتی را در نظر گرفته بودیم و برنامه ریزی طی روزهای اخیر برای رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شده بود. در همین راستا و بعد از مذاکرات صورت گرفته بین رییس فدراسیون بدنسازی و مسئولان وزارت بهداشت، مجوز برگزاری اولین دوره مسابقات فیتنس از سوی وزارت بهداشت صادر شد.»

وی افزود: «رئیسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت با نگاه مثبتی که به این رشته ورزشی و این مسابقات داشتند، مجوز برگزاری مسابقات را در نامه ای به علی‌نژاد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان  اعلام کردند.»

سرپرست برگزاری مسابقات فیتنس قهرمانی کشور گفت: «از تمامی ورزشکاران حاضر در مسابقات در روز ثبت نام نتیجه منفی تست PCR که مربوط به 48 ساعت قبل باشد را دریافت خواهیم کرد و هیچ فردی بدون اینکه تست منفی ارائه دهد، وارد سالن نخواهد شد. همچنین گندزایی و مراحل ضدعفونی، رعایت فاصله اجتماعی و دیگر مسائل مربوط به پروتکل های بهداشتی به صورت کاملا جدی و دقیق در مسابقات فیتنس اجرا خواهد شد.»

زندی خاطر نشان کرد:«امیدوارم با تلاشی که فدراسیون بدنسازی انجام داده، بتوانیم اولین دوره مسابقات فیتنس را طی روزهای 19 و 20 فروردین ماه به بهترین شکل در هتل اسپیناس پالاس برگزار کنیم. فردا (چهارشنبه) مراحل ثبت نام ورزشکاران نیز در همان محل مسابقات انجام خواهد شد.»


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها