24066
حمایت ویژه بازیکنان نفت آبادان از پورموسوی
17 فروردين 1400
24
ایرانی
بازیکنان صنعت نفت آبادان با توجه به استعفای سرمربی خود به حمایت از وی پرداختند و از مسوولان استانی خواستند توجه بیشتری در راستای موفقیت تیم داشته باشند.

سیروس پورموسوی شب گذشته به واسطه مشکلات مالی حل نشده این باشگاه و عدم توجه مدیران استانی ترجیح داد از سمت سرمربیگری این باشگاه کنار برود و استعفای خود را به مدیران تیم ارائه داد. موضوعی که اکنون با واکنش بازیکنان این تیم و حمایت دسته جمعی آنها در صفحه شخصی‌شان همراه شده و آنها با قرار دادن تصویر و نوشته‌ای در این راستا خواهان این شده‌اند تا با حفظ سیروس پورموسوی، مدیران استانی به حمایت از باشگاه برای دستیابی به نتایج مطلوب در آینده کمک کنند.

در این پست اینطور آمده است: امیدواریم یک بار برای همیشه دغدغه واقعی مسوولان استانی باشگاه بزرگ صنعت نفت آبادان و خصوصا هوادارانش باشد؛ فصل را با مشکلات بزرگی آغاز کردیم و اما به عنوان یک ورزشکار با واژه تعهد بیگانه نبودیم. تعهد داشتیم به این پیراهن و این مردم و تا جایی که می‌توانستیم جنگیدیم. در روزهایی که دیگر تیم‌ها با پیشنهادهای بالا سعی در تقویت تیم خود داشتند، ما تنها به وعده‌ها دلخوش بودیم و البته همانطور که گفتیم با واژه تعهد بیگانه نبودیم و آن را سرلوحه کارمان قرار دادیم. جای منت نیست و هیچ‌وقت هم منتی روی هوادار که بزرگترین دلخوشی ماست نخواهد بود که ما هم در ابتدای فصل علیرغم پیشنهاداتی که وجود داشت تنها به واسطه درخواست آقای پورموسوی از پیشنهادات چشم‌پوشی کردیم تا به هدفی بزرگ برسیم. شکر خدا که در بیشتر مقطع فصل در بالای جدول و جایی که شایسته این هوادار است حضور داشتیم اما نشد و شاید نخواستند و نخواستید...


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها