مسئولان حمایت کنند پورموسوی بر می گردد
24053
بازیکن جوان ما پول توجیبی و کرایه ماشین ندارد !
17 فروردين 1400
20
ایرانی
مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید با توجه به مشکلات تیم ما، هر کسی غیر از پورموسوی سرمربی بود، گزینه سقوط بودیم.

محمد طیبی در خصوص شرایط صنعت نفت آبادان و کناره‌گیری پورموسوی از سرمربیگری این تیم اگفت: حدود 4،5 ماه است که به تیم رسیدگی نمی‌شود. مشکلات ما زیاد است و به جز عیسی‌زاده (مدیرعامل) و پورموسوی شخص دیگری به دنبال گرفتن حق و حقوق بازیکنان نیست و همه ما بی‌انگیزه شده‌ایم. شرایط طوری است که بازیکنان در تمرین نمی‌توانند با تمرکز بالا کار کنند. بازیکن جوان ما پول توجیبی و کرایه ماشین ندارد.  

طیبی در ادامه گفت: تیم ما از ابتدای فصل حاشیه‌ای نداشت و جزو تیم‌های اول تا سوم جدول بودیم. جا دارد که از پورموسوی تشکر کنیم خیلی زحمت کشیده است. او به جای اینکه به مسائل فنی فکر کند به دنبال حق و حقوق بازیکنان است. افتخار است که شاگرد او هستم و خیلی چیزها از این مربی یاد گرفته‌ام و قدردان زحماتش هستم. می‌دانم که هر کسی جای پورموسوی بود تیم گزینه سقوط بود. مدیون زحمات پورموسوی و دستیارانش هستیم. 

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت عنوان کرد: از مردم آبادان و هواداران خوب تیم می‌خواهم که پشت تیم باشند. باید یکی باشیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. اگر شرایط مثل اول فصل مهیا بود شک نکنید با حضور پورموسوی تیم ما جزو 4 تیم اول جدول بود. سرمربی ما دلسوز بازیکنان است و وقتی می‌بیند بازیکنان پول توجیبی و کرایه تاکسی ندارند به او هم فشار می‌آید. هیچ‌کس بهتر از پورموسوی برای صنعت نفت نیست و از هواداران می‌خواهم از تیم و سرمربی حمایت کنند. 

طیبی خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار داریم نسبت به تیم ما بی‌تفاوت نباشند. صنعت نفت تنها دلخوشی هواداران و مردم خوب آبادان است. اگر نگاه کنید مردم آبادان با عشق و علاقه تیم را دوست دارند. پورموسوی در نیم‌فصل دوم پیشنهادات مالی خوبی داشت ولی با غیرت و تعصب در این تیم ماند و اگر مسئولان این تیم را حمایت کنند شک ندارم که پورموسوی به تیم برمی‌گردد و دلخوشی را به آبادان بازخواهد گرداند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها