24047
سرخپوشان نگران صدرنشيني هند در كرونا
17 فروردين 1400
18
ایرانی
پرسپولیس در شرایطی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان را باید در هند برگزار کند که این کشور اکنون در صدر جدول ابتلا به کرونا قرار دارد.

گوا در حالی خود را آماده برگزاری رقابت‌های گروه پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 می‌کند که این کشور یک میلیارد و 366 میلیون نفری با توجه به جمعیت خود، حالا در صدر جدول ابتلا به بیماری کرونا قرار دارد.

وزارت بهداشت و رفاه هند، امروز سه‌شنبه تعداد ابتلا در 24 ساعت گذشته این کشور را 96 هزار و 577 نفر اعلام کرد که بیشترین ابتلا به کرونا در سطح جهان است. البته با وجود این آمار، تعداد درگذشتگان 446 نفر اعلام شد.

ضمن این که تعداد  ابتلا را باید با توجه به جمعیت آن کشور در نظر گرفت. هند روز دوشنبه، آغاز ابتلای بیش از 100 هزار نفر را ثبت کرد. از این تعداد نزدیک به 58 هزار ابتلا به ایالت ماهاراشترا اختصاص داشت که در شمال گوا قرار دارد.

 پرسپولیس در دوره قبلی رقابت‌های لیگ قهرمانان در حالی برای برگزاری متمرکز بازی‌های منطفه غرب راهی قطر شده بود که آن کشور در صدر جدول ابتلا نسبت به جمعیت بود. البته قطری‌ها تحت نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا با ایجاد یک حباب پزشکی سفت و سخت، مسائل مربوط به قرنطینه را با حساسیت بسیار دنبال می‌کردند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها