نفت مسجدسلیمان سیر نزولی داشت و مشکل مشخص بود
24006
نظری: فکری گزینه اول ما بود
17 فروردين 1400
27
ایرانی
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، محمود فکری گزینه اول سرمربیگری این تیم بعد از کنار گذاشتن داریوش یزدی بوده است.

محمد نظری درباره انتخاب محمود فکری به‌عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در چند هفته گذشته نتایج ضعیف و غیرقابل قبولی گرفتیم. سرمربی ما پس از آخرین دیدار در روز 14 فروردین، با اعضای تیم خداحافظی و تیم را ترک کرد. به دنبال شرایطی بودیم که مطابق ظرفیت‌های تیم، نتایج نیم‌فصل اول را احیا کنیم. چند گزینه را بررسی کردیم که فکری اولین گزینه بود. شب گذشته (دوشنبه) به نتیجه رسیدیم و توافق انجام شد.

وی در مورد دستیاران محمود فکری در نفت مسجدسلیمان گفت: ما یکی دو پیشنهاد به فکری دادیم و او هم با تعدادی مربی هماهنگ می‌کند، اما قطعاً کادر قبلی در تیم فعالیت نخواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، راجع به مدت قرارداد سرمربی جدید نفتی‌ها بیان کرد: قرارداد فکری تا پایان فصل است و در چند هفته باقیمانده در خدمت فکری هستیم. پس از آن اگر از یکدیگر رضایت داشتیم و به توافقی رسیدیم، می‌توانیم ادامه دهیم.

نظری در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه برای رسیدن به جایگاهی خاص در جدول، برای فکری شرط گذاشته است یا خیر، تصریح کرد: وضعیت تیم در نیم‌فصل اول خیلی خوب بود، اما در نیم‌فصل دوم به نیمه پایین جدول سقوط کردیم. این یعنی نفت مسجدسلیمان سیر نزولی داشته است. بقا در لیگ برتر یک برنامه است و تک رقمی بودن و حضوری شایسته در جدول، شرایط دیگری دارد.

وی درباره دریافتی اعضای تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: همه باشگاه‌ها مشکلاتی دارند، اما در این فصل بهترین امکانات را گذاشتیم و پرداختی اعضای تیم را تا پایان نیم‌فصل، به 50 درصد رساندیم. حتی دریافتی کادر فنی جدید را هم به همین مبلغ رساندیم. پرداختی ما از بسیاری از باشگاه‌های دیگر، بهتر بوده است.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا داریوش یزدی مطابق توافق از نفت جدا شد یا خیر، گفت: نتایج تیم ضعیف بود. هر کسی در شکست‌ها سهمی دارد و باید ببینیم سهم مدیرعامل، بازیکنان و سرمربی چقدر است. اگر منصفانه نگاه کنیم، مشخص است که مشکل کجا بوده است. گفتیم باید مشکل را ترمیم کنیم و اگر این کار را انجام ندهیم، کار در هفته‌های پایانی روز‌ به روز سخت‌تر می‌شود. در آن زمان دیگر نمی‌توانیم به انتظاری که از تیم می‌رود، برسیم و اکنون چنین اقدامی کردیم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها