نه پاداش ها را دادند و نه قراردادها به اندازه عرف رسید
23993
سروصدای پرسپولیسی ها قبل آسیا بلند می شود!
17 فروردين 1400
21
ایرانی
همیشه یکی ازدغدغه های بازیکنان فوتبال در بحث مطالبات شان از باشگاه است که بتوانند آن را سر موقع دریافت کنند و مشکلی از این حیث نداشته باشند.

روزنامه گل - همیشه یکی ازدغدغه های بازیکنان فوتبال در بحث مطالبات شان از باشگاه است که بتوانند آن را سر موقع دریافت کنند و مشکلی از این حیث نداشته باشند. اتفاقی که به ندرت در فوتبال ایران رخ می دهد و در نهایت کار بازیکنان به شکایت داخلی و حتی به مراجع بین المللی می کشد.

این مساله تیم دولتی و غیردولتی نمی شناسد و همه بازیکنان به نحوی درگیر این مساله هستند. حالا این اتفاق با این تفاسیر در باشگاهی مثل پرسپولیس و استقلال اتفاق بیفتد زیاد عجیب نیست چرا که این دو تیم سال گذشته سالی پرحادثه از نظر پرونده های مالی و طلبکاران خارجی خود از سر گذراندند که هنوز هم این داستان ادامه دار است. پرسپولیس طبق شنیده ها بازیکنانش تنها 35 درصد دریافتی داشته اند و این میزان هم در آستانه نوروز با واریز 5 درصد از پول به حساب بازیکنان به این میزان رسید.

آنهم در شرایطی که لیگ به هفته بیستم خود نزدیک شده است و تقریبا بازیکنان باید طبق عرف 50 درصد از پول خودشان را گرفته باشند اما این اتفاق در مورد تیم یحیی که در کورس قهرمانی قرار دارد رخ نیفتاده است. طبق شنیده های ما گویا بازیکنان از این وضعیت ناراحت و شاکی هستند و در حالی که تیم تقریبا دوم سوم بازی های لیگ را انجام داده و چندی دیگر هم باید پای به رقابت های آسیا بگذارد هنوز به عرف 50 درصد هم قراردادهای آنها نرسیده است.

در این زمینه گویا قرار است بازیکنان پیش از حضور در آسیا صدای اعتراض شان بلند شود و نسبت به شرایط مالی که در حال حاضر در آن قرار دارند و باشگاه هم گویا حرکت خاصی برای حل آن نکرده است، گله کرده و از مدیران تیم بخواهند در این زمینه توضیح بدهند. باید دید یحیی گل محمدی که حالا قرار است تیمش در یک کورس سخت در لیگ حالا دوباره پای به آسیا بگذارد و فینالیست دوره قبل قاره کهن شروعی قدرتمند داشته باشد چه برنامه ای برای آرام کردن تیمش باشگاه چطور با او همراهی خواهد کرد؟ اینکه پاداش ها و قراردادهای بازیکنان به آن ها داده پرداخت می شود تا به عرف برسد یا اینکه با ذهنی درگیر و فکری خراب یحیی باید یک تیم را با این شرایط به هند برای شروع رقابت های آسیایی ببرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها