حواشی صحبت های مهاجم تازه برگشته سرخ ها از محرومیت
23991
بازیکنان پرسپولیس ناراحت شدند، عیسی مصاحبه اش را تکذیب کرد!
17 فروردين 1400
36
ایرانی
یکی از اتفاقات مهم بازی پرسپولیس مقابل شهرخودرو که در نهایت با تساوی در مشهد به پایان رسید و حسابی کار شاگردان یحیی را در کورس قهرمانی سخت کرد، بازگشت عیسی آل کثیر به جمع سرخپوشان بعد از اتمام دوره محرومیتش بود.

روزنامه گل - یکی از اتفاقات مهم بازی پرسپولیس مقابل شهرخودرو که در نهایت با تساوی در مشهد به پایان رسید و حسابی کار شاگردان یحیی را در کورس قهرمانی سخت کرد، بازگشت عیسی آل کثیر به جمع سرخپوشان بعد از اتمام دوره محرومیتش بود.

اندک دقایق حضور او در ترکیب این تیم بعد از اینکه پرسپولیس به دنبال برد بود، کم برای قرمزپوشان پایتخت نشین حاشیه به همراه نداشت. جدا از حاشیه عدم پرداخت جریمه محرومیت عیسی از سوی پرسپولیس به AFC که منجر به شکایت شهرخودرو و جوابگویی مدیران قرمزپوش شد، مهمترین اتفاق در مورد آل کثیر به یک نقل قول از او قبل از برگزاری این بازی برمی گردد. جایی که آل کثیر را وادار به تکذیب و رد این مصاحبه کرده بود تا بتواند ناراحتی به وجود آمده را از بین ببرد.

حالا ماجرا چه بود؟! ماجرا از جایی شروع می شود که یک مصاحبه به نقل از عیسی آل کثیر منتشر می شود که او اعلام می کند من امدم تا بازیکنان پاس بدهند و او گل کند. نقل قولی که تبعات زیادی برای او به همراه داشت و همان طور که گفته شد در نهایت کار را به سمتی برد که این بازیکن مجبور به تکذیب آن شده و ادعا کند که به هیچ عنوان مصاحبه ای با هیچ رسانه ای نداشته و این گفت و گو و نقل قول خیالی است.
بازیکنان پرسپولیس که این روزها به واسطه عدم گلزنی مهاجمان تیم در همه خطوط حسابی تحت فشار هستند و همان طور که طبق آمار اعلام شد از 25 گل این تیم را تنها 2 گل آن را مهاجمان به ثمر رسانده اند، شنیدن این مساله از زبان یحیی که نیامده چنین چیزی را می گوید، حسابی برای آن ها آزاردهنده بوده است.

حتی شنیده شد برخی بازیکنان بعد از شنیدن این صحبت ها که به زعم آل کثیر منتشر شد، به شوخی و طعنه گفتند که راحت شدیم و حالا توپ را عیسی خودش یک تنه بر می دارد و گل می کند و دیگر نیاز نیست ما به گل زدن هم فکر کنیم. این ادعا در حالی برای بازیکنان پررنگ شد که باشگاه برای تقویت تیم حسابی دست به جیب شده بود و گفته شد برای آوردن ترابی و جذب مغانلو عددهای بالایی داده شده است.

آنهم در شرایطی که بازیکنان هنوز آنچنان که باید و شاید پول نگرفته اند و به خاطر این سطح از اختلاف قرارداد شنیده می شود حتی به صحبت های اولیه برای تمدید قرارداد نه گفته اند. به هرحال مغانلو هم بعد مهدیخانی و عبدی کاری از پیش نتوانسته ببرد و این ادعای عیسی هم حسابی آنها را دل آزرده کرد. این مساله گویا باعث شده در نهایت عیسی دست به تکذیب این مصاحبه بزند و با رد آن از بیخ و بن به این شکل بخواهد شرایط را برای عادی کردن اوضاع و ناراحت شدن بازیکنان پیش ببرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها