بعد از فدراسیون والیبال، فدراسیون فوتبال، هم یک کبابی را سرپرست کرد!
23965
هیات رئیسه از انتخاب جناب رئیس خبر نداشت
16 فروردين 1400
31
ایرانی
روز گذشته طی حکمی از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، مجتبی خورشیدی به‌عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان منصوب شد.

سرپرست جدید تیم ملی فوتبال ایران  سابقه دستیاری سابق حمید درخشان در نفت تهران ، مهدی پاشا زاده در ماشین‌سازی،  سابقه مربیگری در تیم‌های لیگ دسته دومی را در کارنامه دارد و همین چند روز پیش نیز به‌عنوان سرمربی ماشین‌سازی انتخاب شد که بعد از چند  روز بدون اینکه در یک بازی رسمی بر روی نیمکت بنشنید اخراج شد!

حالا این فرد با این سابقه ضعیف به‌عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب‌شده است انتخابی که بسیار پرحاشیه خواهد بود و  بسیار تعجب‌برانگیز است.

یکی از مواردی که برای انتخاب سرپرست تیم ملی بسیار واجب و از رکن‌های اصلی به شمار می‌رود تسلط کامل به زبان انگلیسی است که بر اساس شنیده از افراد نزدیک به مجتبی خورشیدی باید گفت او اصلاً به زبان انگلیسی نه‌تنها تسلط ندارد بلکه با این زبان نا آشنا است!

انتخاب سرپرست جدید تیم ملی وقتی جالب‌تر می‌شود که  بر اساس شنیده‌ها باید گفت این انتخاب فقط تصمیم رئیس فدراسیون فوتبال بوده و اعضای هیات رئیسه از انتخاب او خبر نداشته‌اند !

در خصوص این انتخاب پر سروصدا که حاشیه‌های زیادی به همراه خواهد داشت باید بگوییم فدراسیون فوتبال از روی دست فدراسیون والیبال کپی‌برداری کرده است!

دی‌ماه سال 99 بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رئیس اتحادیه چلوکبابی‌های قزوین به‌عنوان سرپرست تیم ملی نوجوانان  والیبال ایران انتخاب‌شده است. این خبر با سروصدا و حاشیه‌های فراوانی همراه شد. حالا بعد از 4 ماه رئیس فدراسیون فوتبال فردی را به‌عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان انتخاب کرده که شنیده می‌شود او کبابی دارد تا جاییکه  حتی درزمانی  که   در تیم  نفت تهران  دستیار حمید درخشان بود یک روز بازیکنان نفت ناهار مهمان کبابی او بودند !

حالا باید دید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و نیز رئیس فدراسیون در خصوص این انتخاب چه پاسخی خواهند داشت ؟


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها