پرسپولیس، استقلال و 180 دقیقه بی‌کیفیت
23147
خودتان راضی هستید؟
16 اسفند 1399
545
بعد از تحمل نود دقیقه نمایش عذاب‌آور پرسپولیس، نوبت به استقلالی‌ها رسید که کسالت عصرگاهی مردم را تکمیل کنند

روزنامه گل- بازی پرگل و جذاب سپاهان و آلومینیوم اراک را بگذارید کنار. از این اتفاقات هر از گاهی رخ می‌دهد؛ درست مثل مسابقه پرسپولیس و گل‌گهر که پنج گل برای سرخپوشان پایتخت داشت. منهای این استثناءها، انصافا چه نمره‌ای می‌توان به کیفیت مسابقات این فصل لیگ برتر داد؟ پرسپولیس چطور بازی می‌کند؟ اگر تک گل‌های سه امتیازی برخی بازیکنان باتجربه این تیم نبود، پرسپولیس الان کجای جدول قرار داشت؟ چند بازی درخشان در این فصل از قرمزها به یاد می‌آورید؟ مساله اصلا این نیست که پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان تن به تساوی داد. قرار نیست یک تیم همیشه برنده باشد و این اتفاق حتی برای بزرگان فوتبال دنیا هم رخ نمی‌دهد، اما انصافا سطح کلی نمایش‌های این فصل تیم گل‌محمدی چقدر راضی‌کننده بوده است؟ از خودشان که بپرسی می‌گویند با توجه به بضاعت‌مان خوب بودیم، اما مگر بقیه تیم‌ها چقدر بضاعت دارند؟ مثلا موجودی همین نفت آبادان چقدر است؟

بعد از تحمل نود دقیقه نمایش عذاب‌آور پرسپولیس، نوبت به استقلالی‌ها رسید که کسالت عصرگاهی مردم را تکمیل کنند. آنچه را در ورزشگاه آزادی دیدیم، به سختی می‌توان «فوتبال» نامید. یک نمایش کم‌رمق، ضعیف و بسیار پراشتباه از دو تیمی که جزو مدعیان لیگ هستند و هر دو هم فصل اینده قرار است نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشند. آیا واقعا نمایشی با این کیفیت برازنده این دو اسم هست؟ مهم‌تر این که امسال چند بازی خوب از این دو تیم دیده‌ایم؟ به اندازه انگشتان یک دست می‌شود؟ تکلیف مسابقه را پنالتی ناشیانه فولادی‌ها روشن کرد، وگرنه شاید این دیدار هم مثل نبرد پرسپولیس بدون گل به پایان می‌رسید.

امسال لیگ باکیفیتی نداریم، پیرمردها جولان می‌دهند و خبری از جوانگرایی نیست. مسابقات به ندرت جذاب و تماشایی از آب در می‌آید و آش آنقدر شور است که صدای خود آشپزها هم درآمده. گرانی ارز، باعث خروج بازیکنانی شده که بعضا حتی متوسط بودند. از آن طرف هم ورود مربی خارجی ممنوع است. با این شرایط نگران آینده فوتبال باشگاهی کشور هستیم.دیدگاه های کاربران (4 دیدگاه)
سید حامد سجادی 18 / 12 / 1399 44 : 58 : 14

مهم‌تر این که امسال چند بازی خوب از این دو تیم دیده‌ایم؟ به اندازه انگشتان یک دست می‌شود؟ پرسپولیسو قاطی تیم بی کیفیت و بدون برنامه خودتون نکنید لطفا


سید حامد سجادی 18 / 12 / 1399 32 : 57 : 14

دیدم نوشتید که "امسال چند بازی خوب از این دو تیم دیده‌ایم؟ به اندازه انگشتان یک دست می‌شود؟" نمیدونم چه کسی این متنو نوشته ولی معلومه هیچی از فوتبال نمیدونه.. شمایی که جمع میبندی میگی این 2 تیم معلومه که اصلا بازی های پرسپولیسو ندیدی ...اتفاقا سوال درست اینه که آیا تیمی اصلا هست که به اندازه پرسپولیس اینقدر با کیفیت و با برنامه اونم بدون مهاجم هدف اینقدر زیبا و دلنشین بازی کنه؟ اینم بگم که بازی با صنعت نفت به خاطر کیفیت بد زمین و شرایط هوا درصدی از کیفیت بازی رو کم کرد با اینکه بازم پر موقعیت و دلنشین بود.شما معلومه که استقلالی هستی که میخای با جمع بستن پرسپولیس با تیم خودتون بازی کسالت آور تیمتون رو توجیه کنی.


محمد ۲ آتیشه عشقپولیسی 17 / 12 / 1399 45 : 50 : 11

ببخشید شما باز ثابت کردید که کاملا نگاه یکطرفه و غش کردن رو خوب بلد اید... کیفیت بعضی تیمها رو کاری ندارم و ما به کار خودمون میرسیم . شما کدام بازی پرسپولیس رو بی کیفیت دیدید... در همین بازی دیروز که شما می‌گویید بالای ۷ موقعیت گل زنی داشتیم که روز خوبمون نبود... شما بازی با نساجی یادتان رفته که روی آب چه تیکاتاکای میرفتیم ما... شما لطفا از اسم پرسپولیس رو میاری دهنت و آب بکش... و همانطور که خواستار عدم گزارش خیابانی هستیم ،عدم نوشتم مطلب از سوی شما در مورد تیم ۴۰ میلیونی هم هستیم... والسلام خطم کلام...


شهاب 17 / 12 / 1399 55 : 12 : 10

من یک استقلالی هستم. اما پرسپولیی بسیار خوب و هدف مند بازی میکنه و میدونه چی میخواد . عمدتا تیمهای روبرو نقش خاصی جلو پرسپولیس بازی نمیکنن. تسلط بازیکنان پرسپولیس در کارهای فردی و گروهی بسیار مثال زدنی هست. شما ببینید بعضی مواقع بازیکنان استقلال از یه کنترا ساده یا یه پاس صحیح عاجز هستند.شما بازیکنی در پرسپولیس پیدا نمیکنید که اشتباهاتی در سطح خیلی مبتدی داشته باشه در صورتی که شما در استقلال اکثر مواقع اشتباهاتی از فرشید باقری یا عارف غلامی و دانشگر و حتی فرشید اسماعیلی میبینی که حتی از بچه هایی که در محلات فوتبال بازی میکنن توقع نداری. پرسپولیس با اومدنه عیسی خیلی خطرناکتر از این میشه مطمئن باشید. برانکو خیلی ریشه ای کار کرد و یحیی هم بسیار خوب ادامه داد. حالا اگه به نصبت سایر تیمها بهتر حمایت میشن اون یه بحث پشت پرده هست که من خبر ندارم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها