تکرار رفتارهای عجیب فرهاد مجیدی
23117
حتی «سلام» هم نکرد
15 اسفند 1399
370
. نه عذرخواهی بابت آن ماجرا، نه طلب رخصت از کادرفنی قبلی، نه تلاش برای جلب محبت مردم و یکپارچه کردن هواداران... هیچ. مجیدی اساسا از یک زاویه عجیب به دنیا نگاه می‌کند و گویا دیگران را نمی‌بیند.

روزنامه گل- قرار نیست از همین ابتدای راه نسبت به حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بدگمان باشیم. او باید کارش را بکند. هوادار هم چاره‌ای جز حمایت ندارد؛ چرا که فعلا فارغ از همه مجادلات، این فرهاد است که هدایت قایق استقلال را بر عهده گرفته و اگر این قایق غرق شود، همه ضرر خواهند کرد. با این همه اما خود مجیدی در همین اولین روزهای بازگشتش به استقلال نشان می‌دهد هنوز روحیه لازم برای کار در چنین مسند بزرگی را ندارد. در تایید این ادعا، همین بس که در آستانه نخستین بازی آبی‌پوشان با هدایت مجیدی، او هنوز حتی به هواداران «سلام» هم نکرده است.

فرهاد در روزهای پایانی فصل گذشته بی‌دلیل وارد یک درگیری مخرب با احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت باشگاه شد که نتیجه‌اش استعفای خودخواهانه او، در آستانه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بود. نهایتا هم استقلال با مجید نامجو مطلق در رقابت‌های به این مهمی حضور یافت و در شرایطی که برگزاری متمرکز بازی‌ها فرصت خوبی برای موفقیت تیم‌های ایرانی فراهم کرده بود، آبی‌پوشان در مرحله یک‌هشتم نهایی حذف شدند. شاید اگر خودخواهی مجیدی نبود، در آسیا سرنوشت دیگری برای استقلال رقم می‌خورد. او اما بی‌اعتنا نسبت به ضربه‌ای که به باشگاه زد، حالا دوباره به تیم برگشته و حتی یک پیام دو خطی هم خطاب به هواداران نداده است. نه عذرخواهی بابت آن ماجرا، نه طلب رخصت از کادرفنی قبلی، نه تلاش برای جلب محبت مردم و یکپارچه کردن هواداران... هیچ. مجیدی اساسا از یک زاویه عجیب به دنیا نگاه می‌کند و گویا دیگران را نمی‌بیند. او طبق روال فصل گذشته، در اولین نشست خبری مربوط به بازی با فولاد هم حضور نیافت تا مبادا با هواداران استقلال کلمه‌ای حرف بزند.

می‌گویند صلاح مملکت خویش خسروان دانند. فرهاد مجیدی هم خودش می‌داند چطور رفتار کند. فقط این که این رویه پارسال به ضرر او و مهم‌تر از آن به زیان «استقلال» تمام شد و امسال هم اگر بنا به تکرار همان کارها باشد، نتیجه همان خواهد شد. از آسمان فرود بیایید عالیجناب!دیدگاه های کاربران (3 دیدگاه)
محمد 18 / 12 / 1399 12 : 27 : 03

دوست عزیز (آقای محمدرضا) که سریع دیگران را متهم به تغرقه افکنی می کنید ... اولا نویسنده خودش استقلالی است و در متن این را گفته و پس همانطور که به شما مربوطه که از مجیدی بابت رفتار بی ادبانه و مغرورانه اش به شکل بی منطق و احساسی دفاع کنید به من و ایشان و سایر هواداران استقلال هم مربوطه که از رفتار مجیدی و بی معرفتی او انتقاد کنیم ... ثانیا یک انتقاد دلسوزانه مثل این خیلی برای مجیدی و تیم استقلال بهتر از حمایت احساسی و چشم بسته است ... چون اگر رفتارش را اصلاح نکند حتما هم به خودش که می تواند ذخیره خوبی برای سالهای بعد استقلال باشد و هم به تیم استقلال مانند فصل گذشته ضرر خواهد زد ... همه پیش کسوتان مشتی و با معرفت و مودب استقلال از این آدم بی معرفت و مغرور شاکی هستند ... استقلال برای موفقیت آدم بزرگ می خواهد مثل امیرخان که ارزش نیمکتی که رویش نشسته را بداند ... نه کسانی که خودشان را بزرگتر از استقلال بدانند و اسم و موفقیت خودشان را به همه چی ترجیح دهند حتی به بهای ضرر کردن استقلال ...!!؟؟ ضمنا اگر تصور کردی با این نقد محترمانه استقلال به حاشیه میرود اشتباه میکنی ... استقلال زمانی به حاشیه می رود که مافیای برخی بازیکنان سابق + مافیای رسانه ای و لیدرهای هواداران + مافیای برخی بازیکنان پولکی ، دست به دست هم بدهند که سرمربی را زمین بزنند ... راه رفتن وریا غفوری در صحنه گل مس رفسنجان و تک روی های زشت و مغرورانه قائدی و هجمه 24 ساعته روی حاج محمود و تیم مربیگری اش (آرش و صمد و ...) نمونه اش ...


مسعود 17 / 12 / 1399 31 : 33 : 09

خجالت نمی کشید با این وضوح جانب داری می‌کنی از همین روز اول حاشیه سازی می کنی برای استقلال


محمدرضا 16 / 12 / 1399 01 : 20 : 06

رفتارهای مجیدی به شما ارتباطی نداره و قطعا فرهاد بیشتر از شماها دلش برای هوادار و استقلال می سوزه.شمایی که این مطلب را چاپ میکنی قطعا منافعتون تو خطر افتاده که پیش پیش قضاوت می کنید.اگر واقعا دلسوز استقلال هستید از چاپ مطالب تفرقه افکن خودداری کنید و به فرهاد وقت بدید تا کارشو بکنه بعدا دهن به انتقاد باز کنید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها