23075
قربانی: هیجان روز اول بازی کردنم در استقلال را دارم/ از اعتماد صادقی تشکر می‌کنم
13 اسفند 1399
668
مربی تیم فوتبال سایپا گفت: بچه استقلال هستم و هیجان روز اول بازی کردن در این تیم را دارم.  

پیروز قربانی درباره موافقت ابراهیم صادقی با انتقال وی به تیم استقلال برای حضور در کادرفنی فرهاد مجیدی اظهار داشت: هنوز هم مربی سایپا و تحت قرارداد این باشگاه هستم و باید از فرصتی که سایپا و ابراهیم صادقی در اختیار من قرار دادند  تشکر کنم.  باید ببینیم در ساعات آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی افزود: سایپا مجموعه‌ای بود که واقعاً می‌شد در آن کار کرد. از اعتماد ابراهیم صادقی و این باشگاه تشکر می‌کنم. درباره اینکه فرهاد مجیدی هم مرا به عنوان دستیار خود انتخاب کرده است باید بگویم این موضوع سبب افتخارم است.

گزینه دستیاری فرهاد مجیدی ادامه داد: واقعاً اکنون هیجان روز اول بازی کردن خود در استقلال را دارم زیرا بچه این تیم هستم. شاید برخی مواقع اظهارنظرهایی نسبت به استقلال کرده باشم و هواداران ناراحت شده باشند اما این صحبت‌ها را در این راستا انجام داده‌ام که اعتقاد دارم استقلال همیشه باید قوی باشد. 

قربانی تصریح کرد: استقلال باید به حدی قدرتمند باشد که با وجود همه ناملایمات بتواند حق خود را در زمین فوتبال بگیرد و امیدوارم این اتفاق در باشگاه استقلال رخ بدهد.

وی درباره ارزیابی‌ خود از شرایط فعلی استقلال توضیح داد: کادر فنی قبلی استقلال واقعاً زحمت کشیدند. شرایط این تیم را از دور دیدم و باید ورود کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدوارم هر کسی در کنار مجیدی قرار می‌گیرد اتفاق خوبی برای استقلال رخ بدهد.

مربی فعلی تیم سایپا خاطرنشان کرد: استقلال اکنون شرایط بدی در جدول ندارد و با توجه به فاصله تیم‌ها و بازی‌هایی که در لیگ امسال انجام می‌شود، تا روز آخر نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاق‌هایی می‌افتد. استقلال هنوز هم شانس بالایی برای قهرمانی دارد.

قربانی درباره اینکه آیا این تیم در شرایط فعلی نیاز به تقویت دارد، گفت: این موضوع را باید فرهاد مجیدی تشخیص بدهد اما استقلال از لحاظ نفری تیم بسیار با پتانسیلی است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها