کاش فرهاد مجیدی بداند
23070
این، بار آخر است
13 اسفند 1399
1095
فرهاد به عنوان مربی هر بار رفته و برگشته، با استقبال کمتری مواجه شده و شاید دفعه بعدی، هیچ فرش قرمزی زیر پایش پهن نشود

روزنامه گل- آسان‌ترین پیش‌بینی دنیا این بود که محمود فکری را از نیمکت استقلال کنار بگذارند و فرهاد مجیدی را جانشین او کنند. حتی آماتورترین هوادار فوتبال هم خوب می‌دانست فکری این فصل را با تیمی کاملا آشفته که از دستش هم خارج شده بود به پایان نخواهد رساند. او از زمانی که آمد رفتنی بود و نهایتا در هفته شانزدهم با طی روال اداری این اتفاق نهایی شد. مجیدی هم که اصولا بیرون نشسته تا جای سرمربیان جدا شده استقلال را بگیرد. برای او فرقی بین شفر و استراماچونی یا محمود فکری نیست. فرهاد همه پیشنهادها را رد می‌کند تا به نیمکت استقلال برسد. این بار هم تیر او به هدف نشست و حالا در ادامه نیم‌فصل دوم می‌تواند تیم مورد علاقه‌اش را هدایت کند. با این حال چیزهایی هست که مجیدی باید بداند؛ از جمله این که هواداران این آمد و رفت را تا ابد تحمل نخواهند کرد.

مجیدی فقط 44 سال دارد و کلا چهار سال هم نمی‌شود که سرمربیگری را آغاز کرده، اما طی همین مدت کوتاه در سه مقطع سرمربی استقلال بوده است. او احتمالا تصور می‌کند مثل دوران مربیگری، هر بار که خواست می‌تواند تیم را رها کند و در بازگشت، یک بار دیگر فیکس خط حمله باشد، اما این محاسبه درست و دقیق نیست. سرمربیگری با بازی کردن فرق دارد. اینجا مردم «نتیجه» می‌خواهند و رفتار پخته و بالغانه می‌طلبند. شما حتی اگر پپ گواردیولا هم باشی، مردم قبول نمی‌کنند که امروز بروی و فردا برگردی، پس فردار بروی و باز روز بعدش برگردی...

شاید این پیش‌بینی برای مقطع فعلی شتاب‌زده به نظر برسد، اما واقعا مجال فعلی سرمربیگری در استقلال را برای فرهاد مجیدی باید جزو آخرین تجارب او روی این نیمکت دانست. فرهاد به عنوان مربی هر بار رفته و برگشته، با استقبال کمتری مواجه شده و شاید دفعه بعدی، هیچ فرش قرمزی زیر پایش پهن نشود. پس آقای سرمربی خوش‌عکس هر هنری دارد باید همین حالا رو کند؛ بدون قهر و تکروی، بدون استعفاهای آبکی.دیدگاه های کاربران (2 دیدگاه)
امید بهبودی 14 / 12 / 1399 09 : 02 : 11

با آرزوی موفقیت برای همه


نریمان 13 / 12 / 1399 58 : 35 : 17

عزیز دلی که با دلی آکنده پرسپولیسی از این موضوع صحبت میکنی فرهاد هیچ وقت خودش نرفت


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها