23009
تارتار: امروز بدون نقص بازی کردیم/ متاسفانه داوران سیستم رادویی نداشتند
11 اسفند 1399
88
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:بچه‌های ما امروز بدون نقص کار کردند از آنها تشکر می‌کنم و به بچه‌های تیم نفت تبریک می‌گویم.  

مهدی تارتار سرمربی تیم پیکان تهران پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی گفت: این یکی از بهترین بازی‌های ما بود. نیمه اول فوق‌العاده کار کردیم و در نیمه دوم سعی کردیم تیم حریف را کنترل کنیم و روی ضدحملات گل بزنیم. بچه‌های ما امروز بدون نقص کار کردند از آنها تشکر می‌کنم و به بچه‌های تیم نفت تبریک می‌گویم. یکی از تیم‌های با کیفیت لیگ است.

تارتار در خصوص داوری افزود: داوران خوب و جوان و با کیفیت بودند ولی متأسفانه سیستم رادیویی نداشتند. این خیلی برای من عجیب بود، در فوتبال دنیا همه جا رسیده‌اند به سیستم VAR ولی متأسفانه در کشور ما بعضی از داوران ما سیستم رادیویی هم ندارند. من نمی‌دانم دلیلش چیست؟ اینجا باید به عزیزی خادم تبریک بگویم بابت انتخابش به عنوان رئیس فدارسیون و از ایشان درخواست می‌کنم که از نظر مالی شرایط فدراسیون را بهتر کند، دستمزد داوران ما حتی باید بالاتر برود چون این انصاف نیست بازیکنان و مربیان قراردادهای آنچنانی می‌بندند ولی داوران دستمزد ناچیز می‌گیرند و به این اضافه کنید که آنها سیستم رادیویی هم ندارند.داور خطا می‌گرفت و 30 ثانیه بعد تازه متوجه می‌شد که ‌آفساید است.

وی تاکید کرد: من انتظار دارم از رئیس فدراسیون که به این طور مسائل رسیدگی کند و از نظر اقتصادی شرایط بهتری را در آینده فدراسیون ما داشته باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها