در مراسم رونمايي از پيراهن تيم سداد
22964
سپيده توكلي: براي مدعی بودن با بودجه دوبرابری آمدیم
10 اسفند 1399
73
منهای فوتبال
سپيده توكلي قهرمان سابق و مربي اين روزهاي دووميداني، اين بار در قالب تيم سداد براي رسيدن به عنوان قهرماني مسابقات باشگاهي كشور تلاش مي‌كند. 

روز گذشته نشست خبري تيم دووميداني بانوان سداد با مراسم رونمايي از پيراهن اين تيم در رقابت‌هاي داخل سالن قهرماني باشگاه‌هاي كشور برگزار شد. در اين نشست محمدعلي محمودزاده مديرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد و سپيده توكلي مربي اين تيم حضور داشتند.

محمودزاده در ابتداي اين نشست با اشاره به مسئوليت اجتماعي در حمايت از ورزش بانوان گفت:«نحوه آشنايي ما با ورزشكاران اين تيم خيلي اتفاقي بود. از آنجايي كه بخشي از كار مسئوليت اجتماعي است، با نگاه صرفا حمايتي هزينه‌هاي اين تيم را پوشش مي‌دهيم. اميدواريم كه بتوانيم ساليان سال از اين تيم و ورزشكاراني كه بسيار بانشاط و جوان هستند حمايت كنيم و در مسابقات پيش رو نتايج خوبي رقم بخورد.»

او درباره اينكه احتمال دارد شركت سداد در رشته‌هاي ديگري نيز تيمدار كند يا نه، تصريح كرد:«ما آمدیم تا شرکت‌های دیگر نیز به حمایت از چنین رشته‌هایی بپردازند. حضور گسترده ما در سایر رشته‌ها به این رشته بستگی دارد.»

محمودزاده در پاسخ به سوال «گل» مبني بر اينكه برنامه‌ريزي و اهداف تنها شامل مسابقات باشگاهي مي‌شود يا هدف‌هاي بزرگ‌تري نيز مد نظر است، گفت:«ببينيد با توجه به تمام استعدادهايي كه در اين تيم حضور دارند، حمايتي صورت نگرفت. پاسخ به اين سوال هم زمان‌بر است اما هر آنچه كه از دست‌مان بربيايد انجام مي‌دهيم و ان‌شاءا... حمايت‌ها رفته رفته بيشتر مي‌شود و به مسايلي كه مد نظر شما است مي‌رسيم.»

توكلي هم نيز در راستاي همين موضوع تصريح كرد:«بدنه اصلي تيم ما از نوجوانان و جواناني تشكيل شده كه همه ركورددار است. تيم ما لحظه آخري بسته شد و اميدوارم در تابستان آينده بتوانيم بخش بزرگ‌تري از نفرات را داشته باشيم و مقام‌هاي بهتر و بالاتري كسب كنيم.»

مربي سداد درباره دلايل منحل شدن تيم قبلي‌شان چنين توضيح داد:«تيم ما پنج،شش سال كنار هم بودند ولي متاسفانه به دليل مشكلات مالي باشگاه اعلام كرد كه قصد تيمداري ندارند. ما هم براي اينكه بچه‌ها كنار هم بمانند با حمايت‌هاي مجموعه سداد در قالب تيم سداد در مسابقات شركت مي‌كنيم. ما پنج سال قهرمان كشور شديم و اين بار هم براي بهترين و بالاترين جايگاه تلاش مي‌كنيم.» 

او درباره وضعيت قراردادها نيز افزود:«امسال اولين سالي است كه مجموعه سداد تيمداري مي‌كند. اما در كل با حضور باشگاه‌هايي مثل پليمر خلي فارس و سپاهان سقف قراردادها در ليگ بالا رفته و براي ما هم چنين اتفاقي افتاده است و بودجه را دوبرابر كرديم. اما نحوه قرارداد در تيم ما به اين شكل است كه نفرات اول تا چهارم مبلغي كه مشخص شده را دريافت مي‌كنند.»


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها