22961
بهاروند: رئیس جدید فدراسیون 160 میلیارد پول در حساب خواهد داشت
10 اسفند 1399
106
ایرانی
سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: منابع مالی در فیفا داریم که بدهی‌های ما در مقابل آن ناچیز است.

روزنامه گل - حیدر بهاروند در آغاز مجمع انتخاباتی فدارسیون فوتبال اظهار داشت: به اعضای مجمع، معاونت وزیر ورزش، مدیرکل حراست، کاندیداها، اعضای هیأت رئیسه،‌اصحاب رسانه، همکاران‌مان در فدراسیون فوتبال و حاضران خیرمقدم می‌گویم. ما امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا هستیم، بعد از فراز و نشیب‌های زیاد در یکسال گذشته و تصویب اساسنامه با توجه به تلاشی که در این راه انجام شد انتخابات اعضای هیأت رئیسه را امروز برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: تلاش‌های زیادی در یکسال گذشته صورت گرفت تا به اینجا برسیم. امیدواریم انتخابات خوبی داشته باشیم. برای فردی که انتخاب می‌شود و سکان هدایت فدراسیون را در دست می‌گیرد و تیم او آرزوی موفقیت داریم در 4 سال گذشته زحمات زیادی کشیده شد و البته ایراداتی هم وجود داشت. بازی‌های خوب تیم ملی در جام‌جهانی و همچنین مقام‌هایی که فوتبال ساحلی و فوتسال به دست ‌آوردند حاصل تلاش همکاران‌مان در فدراسیون فوتبال بود.

بهاروند گفت:‌ برگزاری مسابقات را که سال گذشته انجام دادیم کار بسیار سنگینی بود امسال هم همین کار را در همه سطوح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهیم که کار بسیار سختی است و باید از باشگاه‌ها، هیأت‌های فوتبال و ادارات کل تشکر کنم.

سرپرست فدراسیون فوتبال عنوان کرد: خیلی گفته می‌شود که این فدراسیون بدهکار است ما بخشی از انتقادات را قبول داریم و نمی‌شود گفت ایده‌ال بودیم اما منابع مالی در فیفا داریم که در مقابل بدهی‌هایمان ناچیز است. هر کسی انتخاب شود 60 ـ 150 میلیارد پول در حسابش دارد که اگر تحریم‌ها برطرف شوند می‌تواند با این پول به فوتبال کمک کند.

وی اضافه کرد: دوستان زحمات زیادی در این راه کشیدند. مهدی محمدنبی و دوستانش، هیأت رئیسه، علی نژاد و وزارت ورزش زحمات زیادی کشیدند تا این انتخابات برگزار شود امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب باعث رشد فوتبال شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها