ادامه قصه جدایی بازیکنان تیم قائمشهری
22958
نه قاطع نساجی به تیم‌های خواهان آچارفرانسه اش! 
10 اسفند 1399
94
ایرانی

نساجی را شاید بدشانس ترین تیم این دوره از رقابت‌های لیگ دانست. تیمی که با وحید فاضلی شروع خوبی داشت اما در ادامه نتوانست نتایج دلخواه را به دست بیاورد، کار به تغییر کادرفنی این تیم و آمدن مجید جلالی رسید که او هم در کسب نتایج در چهار هفته ناکام بود تا این تیم کلکسیونی از باخت را داشته باشد. در نیم فصل خیلی از بازیکنان این تیم جدا شدند و نفرات جدیدی به این اضافه شدند. تیمی که بازیکنانش با اینکه جلالی و دستیارش امید روانخواه گفت بضاعت ما همین است، مشتریان زیادی داشت و خیلی از نفرات جدا شده بلافاصله بعد جدایی جذب دیگر تیم‌ها شدند. از جمله این نفرات می‌توان به آرمان قاسمی اشاره داشت که با اختلافاتی که با مجید جلالی داشت طبیعی بود که خیلی زود از این تیم جدا شود که بعد جدایی به تیم سابقش پیکان پیوست.

مهرداد بایرامی به شهر خودرو پیوست و کریم اسلامی و دیگر نفرات جدا شده هم به زودی تیم‌های جدیدشان معرفی می‌شود. با این همه اما بازیکنان دیگری این تیم دارد که مشتری کم ندارند که یکی از آنها سعید بیگی، بازیکن همه پسته نساجی است که وحید فاضلی به او لقب آچارفرانسه را داد. سعید بیگی که چندی پیش شنیده شد فیلم‌های بازی او را پرسپولیسی‌ها دیده‌اند و نگاه مثبت به او دارندآخرین تیم خواهانش به جز شهر خودرو و پیکان، ذوب آهن اصفهان است که حتی حاضر شد مبلغ بالای رضایتنامه او را نیز پرداخت کنند. این خواسته اما با مخالفت باشگاه نساجی و شخص مجید جلالی مواجه شده و گویا به هیچ وجه حاضر نیستند رضایتنامه سعید بیگی را برای حضور در تیم دیگر در نیم فصل دوم بدهند. بیگی که یک نیم فصل دیگر با نساجی قرارداد دارد به نظر می‌رسد با این اصرار جلالی و باشگاه باید بازهم کارش را در قائمشهر ادامه دهد. این بازیکن که قابلیت بازی در دفاع راست، آخر، دفاع چپ و هافبک دفاعی را دارد با اینکه پست تخصصی اش در مرکز میدان است اما در دفاع هم آنقدر کارایی داشته که حالا سرمربی نساجی روی آچارفرانسه تیمش نظر مثبت داشته و حتی در این زمینه جواب منفی به پیکانی‌ها هم بدهد. 

بیگی در گفت و گویی با روزنامه گل در خصوص شرایط خودش در نساجی گفت: «خدا را شکر تمرینات را آغاز کردیم و به دنبال این هستیم که با هدایت آقامجید در نیم فصل دوم بدشانسی هایی که اجازه نداد به حق مان در نیم فصل اول برسیم، پایان دهیم. هواداران نساجی مطمئن باشند که سرمان را هم برای حفظ این تیم در لیگ خواهیم گذاشت و با تلاش و زحمت بچه‌ها حق خودمان را خواهیم گرفت. شک ندارم در نیم فصل دوم با اینکه بازی‌ها سخت است به بهترین شکل نتایج دلخواه را به دست خواهیم آورد و می‌دانیم که هر مسابقه برای ما حکم فینال دارد.» 
هافبک نساجی در مورد پیشنهاد پرسپولیس، پیکان، شهر خودرو و ذوب آهن، گفت: «به هرحال طبیعی است که هر بازیکنی که بتواند عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشد، همیشه چه در ابتدای لیگ و چه در نیم فصل پیشنهاد دارد و خدا را شکر من هم از این قاعده مستثنی نبوده ام. در مورد پرسپولیس یکسری صحبت‌ها با مدیربرنامه هایم شده بود اما نه به شکل جدی و تنها شنیدم که فیلم‌های بازی من را کادرفنی این تیم داده‌اند و نظرشان مثبت بوده است.» 

وی ادامه داد: «جدی ترین تیمی که خواهان من بوده است، ذوب آهن بوده که حتی با مدیران باشگاه هم تماس داشتند که گویا مدیران نساجی تمایلی به دادن رضایت من نداشته اند. پیکان و شهرخودرو هم همین شرایط را داشتند و تا به حال باشگاه رضایت نداده است. به هرحال من سرباز نساجی هستم و تحت قرارداد این تیم هستم و قطعا هر اتفاقی که قرار است بیفتد، باید با رضایت کادرفنی و مدیران باشگاه باشد. خوشحالم که عملکرد این شرایط را برای من فراهم کرده اما فعلا تمرکزم روی تمرینات نساجی و موفقیت این تیم است. مذاکراتی داشته‌ایم که اگر شرایط مهیا باشد به یکی از پیشنهادها جواب داده شود اما تا به حال این اتفاق نیفتاده و باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. ذهنم را زیاد درگیر این مسائل نکرده ام و چون به قراردادم به نساجی پایبند هستم فعلا همه تمرکزم روی نتیجه گیری این تیم و جبران نتایج ضعیف مان در نیم فصل نخست است.»


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها