نامه باشگاه پرسپولیس برای جذب مدافع میانی
22957
کدام علی پرسپولیسی می‌شود ، ابراهیمی یا نعمتی؟
10 اسفند 1399
124
ایرانی
باشگاه پرسپولیس بعد از رفتن شجاع خلیل زاده در خط دفاع با کمبود بازیکن در دفاع میانی مواجه شد تا جاییکه در روز بازی با فولاد بعدازاینکه سید جلال حسینی و امیرحسین کنعانی زادگان مصدوم شدند پرسپولیس مجبور شد از دو بازیکن غیرتخصصی و یک بازیکن جوان در خط دفاع میانی استفاده کند که تاوان آن را با شکست مقابل آلومینیوم اراک داد.

روزنامه گل - باشگاه پرسپولیس بعد از رفتن شجاع خلیل زاده در خط دفاع با کمبود بازیکن در دفاع میانی مواجه شد تا جاییکه در روز بازی با فولاد بعدازاینکه سید جلال حسینی و امیرحسین کنعانی زادگان مصدوم شدند پرسپولیس مجبور شد از دو بازیکن غیرتخصصی و یک بازیکن جوان در خط دفاع میانی استفاده کند که تاوان آن را با شکست مقابل آلومینیوم اراک داد.

در همین راستا و از آن جاییکه پرسپولیس باید هم در آسیا و هم در لیگ و هم در جام حذفی به میدان برود سخت به دنبال جذب یک مدافع میانی افتاد و در این مدت بازیکنان زیادی را مدنظر گرفت. باشگاه پرسپولیس ابتدا  سعی کرد که ایمان سلیمی را جذب کند اما این مدافع به علت بند فسخی که در قراردادش وجود داشت نتوانست به پرسپولیس بیاید و درنهایت راهی اسلواکی شد.

بعد از ایمان سلیمی صحبت از علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر شد که گفته شد امیر قلعه‌نویی حاضر نیست به‌هیچ‌وجه این بازیکن را از دست بدهد.حالا که به زمان نقل و انتقالات رسیدیم دوباره اسم علیرضا ابراهیمی و نیز علی نعمتی برای حضور در خط دفاع پرسپولیس به گوش می‌رسد.

جندی پیش خبر از توافق علی نعمتی با پرسپولیس دادیم که باشگاه شهر خودرو با حضور این بازیکن در پرسپولیس موافقت نکرد و اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی که با پرسپولیس در پرونده رضایت‌نامه یحیی گل محمدی دارد  حاضر نیست این مدافع را به پرسپولیس بدهد از سوی دیگر نیز خود نعمتی هم اعلام کرد چون قرارداد دارد لذا باشگاه باید در خصوص او تصمیم بگیرد.

علی نعمتی مدافع  که در شهر خودرو شاگرد یحیی بوده ارتباط بسیار خوبی با او و دستیارانش دارد. نعمتی یکی از بازیکنانی است که یحیی به خاطر سرعت‌بالایش اعتقاد ویژه‌ای به این او دارد و حتی شنیده می‌شود سبک بازی او بی‌شباهت با سبک بازی یحیی در جوانی است و برای همین به او خیلی اعتقاد دارد. از سوی دیگر نعمتی موردتوجه برانکو هم بوده است. اما  همان‌طور که گفتیم بعید است باشگاه شهر خودرو با شرایط متزلزلی که در جدول دارد رضایت‌نامه این بازیکن را برای پرسپولیس صادر کند.

گزینه بعدی که دوباره جدی شد علیرضا ابراهیمی مدافع گل گهر سیرجان است.

علیرضا ابراهیمی مدافع تیم فوتبال گل‌گهر‌ سیرجان چند روزی است  در تمرینات تیمش حاضر نمی‌شود تا شایعه انتقال او به تیم‌های دیگر پررنگ شود. این در حالی است که امیر قلعه‌نویی با انتقال مدافع خود مخالف است، اما ابراهیمی از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد.

 گویا ابراهیمی از دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس پیشنهاداتی دارد؛ بااینکه پیشنهاد هر دو باشگاه جدی است، اما به نظر می‌رسد پیشنهاد پرسپولیس و کمبود دفاعی این تیم، موردتوجه بازیکن گل گهر قرارگرفته است.

 از همین رو ابراهیمی که گزینه جدی گل‌محمدی در فصل نقل و انتقالات است؛ طی ۵ روز گذشته در تمرینات گل‌گهر سیرجان غایب است و قصد دارد با دریافت رضایت‌نامه خود راهی پرسپولیس شود.

نکته مهم در خصوص دو مدافع مدنظر یحیی گل محمدی این است که بر اساس شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس به‌طور رسمی برای هر دو باشگاه نامه زده که خواهان جذب آن‌ها است و متعاقباً منتظر پاسخ هر دو باشگاه است. پرسپولیس برای جذب هریک باید مبلغی بابت رضایت‌نامه پرداخت کند و نیز مبلغی هم به هر یک از این دو بازیکن بدهد و همین موضوع را سخت‌تر می‌کند . با تمام این اوصاف پرسپولیس امیدوار است یکی از دو علی را برای حضور در دفاع میانی بتواند جذب کند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها